DKS

Blog

DKS – „Print Evolution Journey”, premiery i znane rozwiązania na RemaDays.

DKS – „Print Evolution Journey”, premiery i znane rozwiązania na RemaDays.

„Bohaterowie” pierwszego planu
Najważniejszymi „bohaterami” tegorocznej prezentacji firmy DKS podczas targów RemaDays Warsaw będą: hybrydowe, wielkoformatowe urządzenie AccurioWide 200 oraz maszyna do lakierowania MGI Jetvarnish 3DS. Pokazy pierwszej będą premierowymi w naszym kraju dlatego zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie przez wszystkie dni targowe, wspierani przez specjalistów z Konica Minolta Business Solutions Polska, prezentować będziemy podczas pracy jej duże możliwości. Do tego elementy naszego stoiska będą wykonane wcześniej na tym urządzeniu, więc będzie można zobaczyć również różnego rodzaju produkty, jakie można wykonać przy użyciu tej maszyny.
AccurioWide 200 umożliwia drukowanie na materiałach sztywnych oraz giętkich o grubości maksymalnej 45 mm i szerokości do 2 m, zapewniając przy tym wysoką wydajność i żywotne kolory. Urządzenie jest wyposażone w lampy UV LED, które umożliwiają drukowanie na szerokim spektrum nośników, a jednocześnie pozwalają na uzyskanie oszczędności w zużyciu energii, czasie pracy i kosztach produkcji. Maszyna znajduje zastosowanie w szeroko pojętej reklamie, znakowaniu, personalizacji pojedynczych pojazdów lub całych flot, w sztuce i fotografii, a także w dekoracji wnętrz. AccurioWide 200 zapewnia bowiem drukowanie również na podłożach niestandardowych – drewnie, metalu czy szkle. Urządzenie jest dostępne w konfiguracji z 4 lub 6 kolorami i dodatkowym białym atramentem.
Drugim „bohaterem” tegorocznej prezentacji firmy DKS na targach RemaDays Warsaw będzie MGI Jetvarnish 3D - urządzenie do lakierowania, które również dołącza tym samym do oferty firmy DKS. To maszyna, dzięki której użytkownik może zaproponować swoim klientom zupełnie nowy produkt, który z kolei wyniesie jego ofertę na zupełnie nowy poziom. W pełnej konfiguracji MGI Jetvarnish 3D z lakierowaniem, w tym wybiórczym oraz nakładaniem folii na arkuszach w trybie na gorąco pozwala osiągać niesamowite efekty. Z maszyną możemy również uzyskać elementy wypukłe, które sprawiają, ze produkty stają się bardziej atrakcyjne również w dotyku.

„Bohaterowie” drugiego planu
Poza wyżej wymienionymi urządzeniami firma DKS zaprezentuje także urządzenia do produkcyjnego druku kolorowego Konica Minolta AccurioPress C3070 oraz Canon imagePRESS C710. Możliwości tych urządzeń– w zestawie z rekomendowanymi przez nas kontrolerami EFI Fiery oraz w połączeniu z solidną konstrukcją, profesjonalnym zestawem funkcji i atrakcyjną ceną czynią z nich idealne rozwiązania dla poligrafii. Warto w tym miejscu podkreślić, że DKS jako jedyna firma w Polsce uzyskała status EFI Fiery Platinum Partner.
Podczas targów firma DKS umożliwi także potencjalnym użytkownikom testy urządzenia firmy Canon – Colorado 1650.  Wystarczy zgłosić się do nas, a wszystkim zainteresowanym zaprezentujemy ten ploter na stoisku jego producenta. Dedykowany jest on produkcji materiałów informacyjno-reklamowych i grafiki i charakteryzuje się – jak podaje Canon- wysoką wydajnością i jakością wydruków oraz uniwersalnością w kontekście różnych zastosowań (przy wykorzystaniu szerokiego spektrum mediów). Co istotne dla użytkownika – jest niedrogi w eksploatacji (m.in. dzięki zmniejszonemu zapotrzebowaniu na żel zastępujący atrament i energię); jest także łatwy w obsłudze. System gwarantuje natychmiastowe schnięcie wydruków, co jest istotne w codziennej produkcji, gdyż znacząco skraca jej czas. Ponadto zapewnia bezpośredni dostęp do kilku roli, z których podawane są media.
Rozszerzona rzeczywistość
Ciekawostką prezentowaną na targach będzie także aplikacja, z której będą mogli skorzystać odwiedzający stoisko firmy DKS. Augmented Reality firmy Konica Minolta -  bo o niej mowa - to profesjonalne rozwiązanie rzeczywistości rozszerzonej, dzięki któremu można łatwo korzystać z udogodnień druku rozszerzonego, pozyskując tym samym więcej informacji. Umożliwia łatwe skanowanie opakowań, plakatów i ulotek w celu analizy danych online, rozpoznaje pismo ręczne, skanuje teksty, a nawet – w ciągu kilku sekund – tworzy tłumaczenia. Można przy jej użyciu przygotowywać także cyfrowe kampanie marketingowe i wdrażać technologie rozszerzonej rzeczywistości.

 

Darmowa rejestracja na targi (kod: RDW061)

Zarejestruj się


Podziel się tym postem:
(function(h,o,t,j,a,r){ h.hj=h.hj||function(){(h.hj.q=h.hj.q||[]).push(arguments)}; h._hjSettings={hjid:2359560,hjsv:6}; a=o.getElementsByTagName('head')[0]; r=o.createElement('script');r.async=1; r.src=t+h._hjSettings.hjid+j+h._hjSettings.hjsv; a.appendChild(r); })(window,document,'https://static.hotjar.com/c/hotjar-','.js?sv=');