DKS

Blog

Kserokopiarki - na czym polega dzierżawa

Kserokopiarki - na czym polega dzierżawa

Dzierżawa kserokopiarki - na czym polega

Przedsiębiorca dokonujący dzierżawy kserokopiarki unika tym samym kosztu zakupu urządzenia. W tym układzie opłaca on jedynie miesięczny czynsz, który obejmuje określoną liczbę wydruków, w zależności od wybranego pakietu. Jedynym kosztem dodatkowym, jaki ponosi firma, jest zakup papieru - wszelkie materiały eksploatacyjne, ewentualne naprawy lub wymiany oraz zabiegi konserwacyjne wliczone są w koszt wynajmu, co jest szczególnie korzystne w przypadku postawienia na urządzenia z rynku wtórnego.

Ciągłość pracy zdecydowanie należy do największych zalet tego rozwiązania. Jest to korzystne nie tylko z finansowego punktu widzenia - nie ponosimy przecież kosztów wymiany czy naprawy — ale również z perspektywy czysto praktycznej, gdyż eliminuje potrzebę poszukiwania serwisu oraz transportu sprzętu. Dodatkowym atutem jest bezpłatna dostawa, instalacja, a także szkolenie z obsługi maszyn. Jednocześnie nie musimy obawiać się o spadek wartości rynkowej dotychczas używanego urządzenia w momencie wymiany na nowszy model - nowy sprzęt otrzymamy w ramach tej samej lub kolejnej umowy.

Optymalne rozwiązanie dla przedsiębiorców - dzierżawa kserokopiarki

Wynajem sprzętu biurowego jest zatem rozwiązaniem przynajmniej wartym wzięcia pod uwagę. Dzierżawa kserokopiarek może być niezwykle opłacalna niezależnie od skali działalności - jest to powszechna praktyka nawet w przypadku najmniejszych firm. W przypadku dalszych pytań lub wątpliwości odnośnie mechanizmów wynajmu zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi materiałami na naszej stronie internetowej lub bezpośredniego kontaktu.


Podziel się tym postem:
(function(h,o,t,j,a,r){ h.hj=h.hj||function(){(h.hj.q=h.hj.q||[]).push(arguments)}; h._hjSettings={hjid:2359560,hjsv:6}; a=o.getElementsByTagName('head')[0]; r=o.createElement('script');r.async=1; r.src=t+h._hjSettings.hjid+j+h._hjSettings.hjsv; a.appendChild(r); })(window,document,'https://static.hotjar.com/c/hotjar-','.js?sv=');