DKS

Blog

Najnowsze drukarki HP

Najnowsze drukarki HP

Reprezentatywne kopiarki z portfolio HP

W DKS proponujemy drukarki amerykańskiego producenta m.in. na zasadzie kontraktu. Przekłada się to przede wszystkim na możliwość korzystania z najlepszego biurowego sprzętu w niebywale atrakcyjnej cenie, wraz z obsługą serwisową.

 

Urządzenia wielofunkcyjne i drukarki Managed

Czym jednak wyróżniają się drukarki HP z rodziny Managed? Przede wszystkim są wyznacznikiem nowoczesnej firmy, posiadają komplet udogodnień pozwalających na szybką i bezproblemową pracę z urządzeniem. Amerykański producent swoimi rozwiązaniami technologicznymi pozwala nabywcom swojego sprzętu być jeszcze bardziej mobilnymi, dzięki możliwości wydruków ze smartfonów. Znajdując się poza biurem, użytkownik bez najmniejszego problemu może zlecić przez aplikację w telefonie wydrukowanie sporej ilości dokumentów.

Z kolei szybkość z jaką pracuje urządzenie dochodzi do nawet ponad 60 arkuszy na minutę. Wielofunkcyjność sprzętu Managed oraz możliwość zintegrowania go z wieloma innymi procesami obsługi dokumentów sprawia, że z kopiarek można korzystać niemal bez przerwy – w każdym miejscu i czasie. Niemniej jednak imponujące właściwości tych urządzeń i bezprzewodowe łączenie się ze sprzętem mobilnym, wymaga także odpowiednich zabezpieczeń. Amerykański producent dbając o dane zarówno przedsiębiorcy, jak i klientów, swoje kopiarki wyposażył w systemy chroniące sprzęt i dane przed cyberatakami.

Modele Managed wyróżniają się m.in. oprogramowaniem HP Sure Start, które odpowiada za nieustanne weryfikowanie kodu roboczego kopiarki chroniąc je przed atakami hakerskimi. Natomiast w razie uszkodzenia systemu operacyjnego, Sure Start potrafi naprawić go bez konieczności interwencji pracowników działu IT.

Oferta drukarek HP https://www.dks.pl/oferta/rozwiazania-dla-biura


Podziel się tym postem:
(function(h,o,t,j,a,r){ h.hj=h.hj||function(){(h.hj.q=h.hj.q||[]).push(arguments)}; h._hjSettings={hjid:2359560,hjsv:6}; a=o.getElementsByTagName('head')[0]; r=o.createElement('script');r.async=1; r.src=t+h._hjSettings.hjid+j+h._hjSettings.hjsv; a.appendChild(r); })(window,document,'https://static.hotjar.com/c/hotjar-','.js?sv=');