DKS

Białystok

Kserokopiarki i urządzenia poligraficzne Białystok

Jesteśmy firmą z doświadczeniem. Działamy w branży poligraficznej i kserograficznej od ponad 28 lat świadcząc usługi na wysokim poziomie. W naszym białostockim oddziale prowadzimy sprzedaż i wynajem kopiarek oraz maszyn poligraficznych, Canon, Konica Minolta, HP, Lexmark, Sharp, Contex, KIP, Triumph-Adler itd. Proponowana przez nas usługa dzierżawy urządzeń jest bardzo atrakcyjna dla firm, które nie chcą ponosić dużych kosztów zakupu maszyn. Prowadzimy także profesjonalny serwis sprzętu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Nasz zespół handlowców obsługuje klientów z całego podlaskiego. Realizujemy nasze usługi dla Klientów w takich miastach jak Grajewo, Augustów, Łomża, Zambrów, Bielsk Podlaski. Zachęcamy do kontaktu z naszą filią!

Kserokopiarki

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, posiadamy szeroką ofertę produktów, w której znajdziesz między innymi: drukarki laserowe, kserokopiarki, plotery, skanery, składarki, znanych światowych producentów takich jak: Canon, Konica Minolta, HP, Lexmark, Kip, Oce, Contex, es-te. Na co dzień drukujesz dokumenty czarno białe w formacie A4, faktury, instrukcje, a może ulotki, broszury czy nawet mapy geodezyjne? Pod każdy model biznesu jesteśmy w stanie dobrać optymalne urządzenia. Posiadamy drukarki w formacie A4, urządzenia wielofunkcyjne w formacie A3, maszyny produkcyjne, wielkoformatowe, sprzęt introligatorski, a także do wydruku etykiet. Urządzenia są mono i kolorowe, nowe i używane. Prowadzimy również sprzedaż materiałów eksploatacyjnych, a także oprogramowania do druku. Jest opcja zakupu, a także najmu. Oferujemy serwis w całej Polsce.

Serwis urządzeń

Już blisko 30 lat świadczymy usługi serwisowe i doradcze na terenie całej Polski. Nasz dział serwisu tworzą inżynierzy i technicy, którzy przechodzą regularne szkolenia i są na bieżąco z informacjami o nowościach i rozwiązaniach stosowanych w urządzeniach dukujących, dzięki czemu zapewniamy niskie koszty przy wysokiej jakości wydruku. Podejmując z nami współpracę nie musisz tracić czasu na szukanie przyczyn awarii urządzenia w internecie, szukać kolejnego serwisanta, poszukiwać części eksploatacyjnych i zastanawiać się czy będą pasowały, czy to jest przyczyną awarii maszyny. Usuwamy nagłe awarii w jak najkrótszym czasie, dzięki sprawnie działającej logistyce oraz ilości posiadanych magazynów wyposażonych w materiały i części eksploatacyjne, których mamy 12 w największych miastach Polski. Po montażu przeprowadzamy zawsze szkolenie z obsługi i eksploatacji wybranym osobom. Gwarantujemy okresowe przeglądy serwisowe w trakcie trwania gwarancji producenta, a także przeglądy pogwarancyjne. Oferujemy umowę serwisową , w której gwarantujemy naprawy, przeglądy urządzenia, a także uzupełnienie materiałów eksploatacyjnych w ramach umowy, płacąc jedynie za wydruki.

Oferta

W naszej ofercie znajdziesz kserokopiarki znanych i cenionych na całym świecie producentów, między innymi Canon, Konica Minolta, HP czy Lexmark. Jesteśmy w stanie dobrać kserokopiarkę do pracy w domu, do małego biura, ale także do średniej firmy, czy dużego przedsiębiorstwa. Zawsze chętnie pomożemy w doborze, podpowiemy, jaki sprzęt będzie się sprawował u Ciebie najlepiej. Posiadamy urządzenia nowe, a także używane, poleasingowe, drukujące w kolorze lub czarno białe, w formacie A4, A3, po wielkoformatowe. Posiadając wiele brandów w swojej ofercie możemy stworzyć dla Ciebie bardzo wydajną flotę urządzeń drukujących. Nasi klienci są bardzo zróżnicowani, obsługujemy pojedyncze punkty, urzędy, szkoły, drukarnie, agencje reklamowe. Urządzenie można kupić, ale można również wynająć na określony czas. Posiadamy 12 oddziałów w Polsce i w każdym z oddziałów znajduje się serwis, a także magazyn z materiałami eksploatacyjnymi, aby serwis urządzenia został przeprowadzona w jak najkrótszym czasie. Jeżeli masz pytania, szukasz drukarki, kserokopiarki, może maszyny produkcyjnej czy wielkoformatowej- zapraszamy do naszego oddziału w Białymstoku, gdzie odpowiemy na Twoje wszystkie pytania.

Dzierżawa

Chciałbyś rozwinąć środowisko druku w swojej firmie, ale nie chcesz wydawać jednorazowo dużej kwoty? Jeżeli tak to najlepszym rozwiązaniem będzie dzierżawa urządzeń do druku. W swojej ofercie posiadamy nowe urządzenia, a także używane, kolorowe i czarnobiałe, drukarki jednofunkcyjne i wielofunkcyjne, systemy produkcyjne do druku cyfrowego arkuszowego i rolowego, uszlachetniania UV 3D i obróbki introligatorskiej. Dzierżawy są podpisywane na określony czas, nie musisz martwić się o nieprzewidziane koszty, gdy zdarzy się awaria urządzenia, nie musisz szukać na cito serwisu, my się wszystkim zajmiemy. Jedyne o co musisz się sam/a zatroszczyć to uzupełnianie papieru. Zapraszamy do naszego oddziału w Białymstoku, bądź kontaktu telefonicznego/mailowego, gdzie pomożemy Tobie wybrać najlepsze rozwiązanie.

Produkty w promocji

Canon
iR ADV DX C257
Canon iR ADV DX C257


80 zł/za 60 m-c
* Kwota netto
Canon
iRA DX C3725
Canon iRA DX C3725


169 zł/za 60 m-c
* Kwota netto
Konica Minolta
bizhub C250i
Konica Minolta bizhub C250i


199 zł/za 60 m-c
* Kwota netto
DKS Sp. z o.o. Oddział Białystok

ul. Wysockiego 68a, 15-167 Białystok

Telefon
85 671 20 28
E-mail
info.bialystok@dks.pl

Kontakt z działem handlowym:
Telefon
85 671 20 28
E-mail
info.bialystok@dks.pl

Kontakt z działem serwisu:
Telefon
801 004 104
Telefon
58 350 66 05
E-mail
serwis.bialystok@dks.pl

Skontaktuj się z nami

(function(h,o,t,j,a,r){ h.hj=h.hj||function(){(h.hj.q=h.hj.q||[]).push(arguments)}; h._hjSettings={hjid:2359560,hjsv:6}; a=o.getElementsByTagName('head')[0]; r=o.createElement('script');r.async=1; r.src=t+h._hjSettings.hjid+j+h._hjSettings.hjsv; a.appendChild(r); })(window,document,'https://static.hotjar.com/c/hotjar-','.js?sv=');