Serwis urządzeń wielofunkcyjnych

Kontakt z serwisem:

Telefon:
801 004 104
58 350 66 05
AUTORYZOWANY SERWIS KONICA MINOLTA, LEXMARK, CANON, HP

Oferujemy Państwu wyspecjalizowany i profesjonalny serwis urządzeń wielofunkcyjnych do drukowania, kopiowania, skanowania i faxowania. Jesteśmy certyfikowani do naprawy i konserwacji produktów Konica Minolta, Lexmark, Canon, HP. Posiadamy również wiedzę i doświadczenie, aby świadczyć usługi dla innych marek. Podejmujemy się wszelkich działań, które mają na celu zapewnienie całkowicie bezawaryjnej oraz ekonomicznej pracy urządzeń. Jesteśmy w stanie zaradzić w różnych sytuacjach – zarówno w przypadku niewielkich usterek, jak i konieczności przeprowadzenia kompleksowych napraw. Nasz serwis kserokopiarek to wykwalifikowani pracownicy i rozbudowane zaplecze techniczne, które umożliwia nam realizowanie najbardziej skomplikowanych zleceń. W każdej sytuacji zapewniamy doradztwo oraz wsparcie w zakresie montażu urządzenia i jego uruchomienia.

Naprawa i serwis urządzeń

Awaria kserokopiarek najczęściej zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie, jak to w życiu bywa, w momencie, kiedy pilnie potrzebne są wydruki. Znamy takie sytuacje, dlatego priorytetem jest dla nas jak najszybsza reakcja na zgłoszoną awarię. Proponujemy Państwu możliwość zgłoszenia awarii on-line, które zostanie natychmiast przyjęte przez naszych pracowników serwisu. Dodatkowo mają Państwo możliwość zamawiania i monitorowania dostawy materiałów eksploatacyjnych, a także możliwość zgłaszania odczytów liczników. Do naszych usług należy również konserwacja urządzeń, przeprowadzenie tego typu zabiegu pozwala na bardziej wydajne oraz trwałe funkcjonowania kserokopiarek, co jest niezwykle wygodne dla każdego biura i przedsiębiorstwa. Jako autoryzowany dystrybutor marki Canon, Konica Minolta, Lexmark, HP, KIP oraz Contex klientom możemy zaoferować nie tylko serwis kopiarek, ale również sprzedaż urządzeń ksero. Jeśli masz małą firmę i nie opłaca Ci się inwestować we własne urządzenie drukujące, kopiujące i skanujące to doskonałym rozwiązaniem będzie dzierżawa. Oferujemy szeroki wybór kopiarek i innych tego typu urządzeń, są wśród nich zarówno modele nowe, jak i używane, to od Ciebie zależy co wybierzesz. Klientom sprzedajemy także materiały eksploatacyjne oraz części zamienne dla marek, takich jak Canon, Konica Minolta, Ricoh, OKI, Toshiba, HP i wielu innych.

Oddziały serwisowe

Rozbudowana struktura oddziałowa - 12 lokalizacji w największych miastach Polski - to nasz duży atut, pozwalający na szybką i profesjonalną obsługę nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy do któregoś z nich – zarówno w celu obejrzenia urządzeń, jak i skorzystania z innych naszych usług, w skład których wchodzą sprzedaż , dzierżawa i serwis kserokopiarek.

Inteligentny Rozwój
kontakt
Centrala: 58 309 03 07
E-mail: kontakt@dks.pl
działy
Księgowości
tel. 662 997 644

Obsługi Klienta
tel. 58 350 66 05
Płatności
tel. 795 522 472

Eksportu
tel. +48 606 110 344
tel. +48 795 522 402