DKS

Serwis urządzeń wielkoformatowych

Servis              
AUTORYZOWANY SERWIS KIP, CONTEX, ES-TE, OCE

 

Bogata oferta zaawansowanych i innowacyjnych rozwiązań do kopiowania, drukowania, skanowania i elektronicznej dystrybucji wielkoformatowych dokumentów kolorowych i czarno-białych, zarówno dokumentacji technicznej, jak i grafiki reklamowej, wymaga od nas w pełni wyszkolonych i wyposażonych pracowników serwisu. Certyfikaty autoryzacji wielkoformatowych maszyn produkcyjnych KIP, składarek wielkoformatowych es-te oraz kolorowych skanerów wielkoformatowych Contex, obejmują również konserwację i naprawę. W naszych oddziałach zatrudniamy wykwalifikowany, dedykowany do obsługi wielkiego formatu serwis, gwarantujący solidne wsparcie techniczne - telefoniczne oraz bezpośrednie w miejscu instalacji. Wykonamy wszystkie czynności, aby zapewnić najdłuższy czas działania urządzeń oraz, w razie awarii, najmniejsze szkody dla biznesu.

Posiadamy również wiedzę i doświadczenie, aby świadczyć usługi dla wielu innych marek, m.in. czołowych producentów ploterów.

Rozbudowana struktura oddziałowa - 12 lokalizacji w największych miastach Polski - to nasz duży atut, pozwalający na szybką i profesjonalną obsługę nawet najbardziej wymagających Klientów.

Na kompleksowo prowadzony serwis urządzeń wielkoformatowych składają się: