Bydgoszcz

Kserokopiarki i urządzenia biurowe w Bydgoszczy

Staramy się być jak najbliżej Klienta, dbamy o łatwy dostęp do oferowanych usług. Stworzona przez nas sieć oddziałów pozwala na szybką reakcję na zapytania i zgłoszenia. Jeżeli potrzebujesz szybko kupić lub wynająć kserokopiarki, udaj się do naszego oddziału. Oferujemy urządzenia wielofunkcyjne A3 i A4, kolorowe i monochromatyczne drukarki renomowanych marek – Konica Minolta, Canon, Lexmark, HP, Ricoh, Kyocera i innych. Chętnie doradzamy przy doborze maszyn drukujących, uwzględniając indywidualne preferencje każdego kontrahenta.

Nasz zespół handlowców obsługuje Klientów z całego województwa kujawsko-pomorskiego. Mamy podpisane umowy z podmiotami z takich miast jak Toruń, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław, Świecie. Kupując lub wynajmując u nas wielofunkcyjne urządzenia biurowe, otrzymasz pełne wsparcie merytoryczne i techniczne. W zakresie naszych usług znajduje się sprzedaż, wynajem i serwis kserokopiarek oraz naprawa innych maszyn drukujących.

Nowy i używany sprzęt drukujący dopasowany do potrzeb

Współpracujemy ze światowymi liderami w dziedzinie druku. Dzięki temu jesteśmy w stanie precyzyjnie dobrać urządzenia odpowiadające konkretnym potrzebom. Innej maszyny potrzebujesz do druku faktur i instrukcji, a innej do ulotek, broszur czy plakatów. Często do druku nie potrzebujesz koloru: do tworzenia większości dokumentów firmowych idealne będą drukarki laserowe czarno-białe. Dzięki nim obniżysz znacząco koszty, a jednocześnie zachowasz wysoką jakość i wartość biznesową dokumentów.

Istnieje bardzo wiele specyficznych wymagań, które zaspokajają bardzo różne urządzenia drukujące. Jednak wystarczy, że powiesz nam, co chcesz zrobić i jaki masz budżet, a my zajmiemy się całą resztą. Dobierzemy optymalny model nowego lub używanego urządzenia drukującego, uwzględniając Twoje potrzeby odnośnie do ilości i jakości tworzonych dokumentów. Kluczowe znaczenie ma wysokość nakładu i format dokumentów. Przy druku setek tysięcy stron miesięcznie najlepiej sprawdzą się drukarki poligraficzne. Jeżeli natomiast drukujesz duże ilości plakatów w krótkich seriach, to ekonomicznym wyborem będzie ploter wielkoformatowy.

Gdy nie masz pewności, jakie urządzenia wybrać, skorzystaj z naszej oferty audytorskiej. Przeanalizujemy środowisko druku w Twojej firmie i dobierzemy najlepszą flotę urządzeń do druku. Pomożemy podnieść wydajność Twojego biura – praca stanie się wygodniejsza i wydajniejsza.

  • Oferta
  • Dzierżawa
  • Kserokopiarki
  • Serwis urządzeń

Oferta

Potrzebujesz jedną kserokopiarkę, a może cały park maszyn? Nasza oferta jest bardzo szeroka, współpracujemy ze światowymi liderami w dziedzinie druku: Canon, Konica Minolta, Hp, Lexmark, dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać urządzenia odpowiadające konkretnym potrzebnym. Powiedz nam do czego chcesz wykorzystywać urządzenia drukujące, czy do druku faktur, instrukcji, może do druku ulotek, broszur, plakatów? Czy będą przeważały wydruki w kolorze czy raczej czarno-białe. Jakie opcje są dla Ciebie istotne, czy tylko drukowanie, czy również skanowanie. Dzięki precyzyjnemu audytowi dobierzemy najlepszą flotę urządzeń do druku, co podniesie wydajność Twojego biura, praca stanie się wygodniejsza i wydajniejsza.

Promocyjne plany dzierżawy urządzeń wielofunkcyjnych

DKS Sp. z o.o. Oddział Bydgoszcz

Telefon: 52 515 41 00

E-mail: info.bydgoszcz@dks.pl

Kontakt z działem handlowym:

Telefon: 52 515 41 00

E-mail: info.bydgoszcz@dks.pl

Kontakt z działem serwisu:

Telefon: 801 004 104
Telefon: 58 350 66 05

E-mail: serwis.bydgoszcz@dks.pl

Skontaktuj się z nami

korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA
PrywatnośćWarunki
Inteligentny Rozwój
kontakt
Centrala: 58 309 03 07
E-mail: kontakt@dks.pl
działy
Księgowości
tel. 662 997 644

Obsługi Klienta
tel. 58 350 66 05
Płatności
tel. 795 522 472

Eksportu
tel. +48 606 110 344
tel. +48 795 522 402