DKS

Bydgoszcz

Kserokopiarki i urządzenia poligraficzne Bydgoszcz

Nasza stale rozwijająca się firma dba o łatwy dostęp do oferowanych usług. Stworzona przez nas sieć oddziałów pozwala na szybką reakcję w przypadku konieczności serwisu kopiarek, czy chęci podjęcia współpracy na zasadzie dzierżawy sprzętu. Bydgoska filia oferuje również możliwość zakupu i wynajmu kserokopiarek renowowanych marek – KONICA MINOLTA Bizhub, CANON, LEXMARK, HP, KIP, CONTEX, TRIUMPH-ADLER. Chętnie doradzamy przy doborze urządzeń, uwzględniając indywidualne preferencje. Nasz zespół handlowców obsługuje klientów z całego województwa kujawsko-pomorskiego. Mamy podpisane umowy z podmiotami z takich miast jak Toruń, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław, Świecie. Zachęcamy do kontaktu z naszym oddziałem!

Kserokopiarki

Różne marki, różne wielkości i formaty maszyn – dzięki różnorodności marek i modeli u nas znajdziesz idealne urządzenie dla siebie i swojego biznesu. W skład oferty wchodzą urządzenia do druku takich producentów jak: Canon, Konica Minolta, HP, Lexmark, Contex, Oki, KIP, es-te. Czarno białe i kolorowe drukarki i kserokopiarki, plotery oraz skanery, a także składarki. Urządzenia posiadamy zarówno nowe jak i używane, poleasingowe. Kserokopiarki, jak i maszyny produkcyjne można kupić lub wynająć. W trakcie trwania umowy najmu lub umowy serwisowej zapewniamy regularne przeglądy oraz działania konserwacyjne urządzeń, dostarczamy materiały eksploatacyjne, a także zapewniamy wsparcie naszych specjalistów. W celu uzyskania najlepszej oferty zapraszamy do kontaktu z naszym oddziałem w Bydgoszczy.

Serwis urządzeń

Posiadamy oddziały w 12 miejscach w Polsce, a w każdym oddziale znajduje się magazyn z częściami, dzięki czemu zapewniamy profesjonalny serwis kserokopiarek, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych do drukowania, skanowania i kopiowania. Jesteśmy autoryzowanym partnerem m.in.: Canon, Konica Minolta, HP, Lexmark. Współpraca ta pozwala na regularne szkolenia naszych Inżynierów serwisu, dzięki czemu są oni wyspecjalizowani w temacie naprawy urządzeń drukujących. Wchodząc z nami w współpracę, przekazujesz nam opiekę nad swoimi urządzeniami. Po instalacji oprogramowania, przychodzą do nas alerty o wymianie tonera, przykładowo zostało mniej niż 15%, dzięki czemu nie tworzą się przestoje w oczekiwaniu na nowy toner, a praca kserokopiarki czy drukarki jest płynna.

Oferta

Potrzebujesz jedną kserokopiarkę, a może cały park maszyn? Nasza oferta jest bardzo szeroka, współpracujemy ze światowymi liderami w dziedzinie druku: Canon, Konica Minolta, Hp, Lexmark, dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać urządzenia odpowiadające konkretnym potrzebnym. Powiedz nam do czego chcesz wykorzystywać urządzenia drukujące, czy do druku faktur, instrukcji, może do druku ulotek, broszur, plakatów? Czy będą przeważały wydruki w kolorze czy raczej czarno-białe. Jakie opcje są dla Ciebie istotne, czy tylko drukowanie, czy również skanowanie. Dzięki precyzyjnemu audytowi dobierzemy najlepszą flotę urządzeń do druku, co podniesie wydajność Twojego biura, praca stanie się wygodniejsza i wydajniejsza.

Dzierżawa

Zakup kserokopiarek, drukarek czy urządzeń wielofunkcyjnych do druku wiąże się z niemałym wydatkiem, więc aby nie nadwyrężać budżetu proponujemy dzierżawę tych produktów. Nie kupujesz urządzenia na stałe, a jedynie użytkujesz przez jakiś czas, dzięki temu, gdy poczujesz, że brakuje Ci jakichś funkcji, lub jest ich za dużo, ponieważ z nich nie korzystasz, możesz wymienić urządzenie na najbardziej odpowiadające twoim wymaganiom. Możesz być również spokojny o wydatki, ponieważ jedynym i przewidzianym kosztem jest opłata za kopie i wydruki. W razie awarii zapewniamy szybką reakcję serwisu. Nasz technik podczas instalacji maszyny wdraża zawsze wybrane osoby, które mogą liczyć na wsparcie także podczas trwania umowy. Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z naszym oddziałem w Bydgoszczy, Doradcy Handlowi chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

Produkty w promocji

Canon
iR ADV DX C257
Canon iR ADV DX C257


80 zł/za 60 m-c
* Kwota netto
Canon
iRA DX C3725
Canon iRA DX C3725


169 zł/za 60 m-c
* Kwota netto
Konica Minolta
bizhub C250i
Konica Minolta bizhub C250i


199 zł/za 60 m-c
* Kwota netto
DKS Sp. z o.o. Oddział Bydgoszcz

ul. Kasztanowa 57, 85-605 Bydgoszcz

Telefon
52 515 41 00
E-mail
info.bydgoszcz@dks.pl

Kontakt z działem handlowym:
Telefon
52 515 41 00
E-mail
info.bydgoszcz@dks.pl

Kontakt z działem serwisu:
Telefon
801 004 104
Telefon
58 350 66 05
E-mail
serwis.bydgoszcz@dks.pl

Skontaktuj się z nami

(function(h,o,t,j,a,r){ h.hj=h.hj||function(){(h.hj.q=h.hj.q||[]).push(arguments)}; h._hjSettings={hjid:2359560,hjsv:6}; a=o.getElementsByTagName('head')[0]; r=o.createElement('script');r.async=1; r.src=t+h._hjSettings.hjid+j+h._hjSettings.hjsv; a.appendChild(r); })(window,document,'https://static.hotjar.com/c/hotjar-','.js?sv=');