DKS

Warszawa

Kserokopiarki i urządzenia poligraficzne Warszawa

Jesteśmy przedsiębiorstwem z długim stażem w branży biurowej i poligraficznej. Zajmujemy się między innymi sprzedażą profesjonalnego sprzętu ksero-kopiującego oraz poligraficznego. Chętnie doradzimy, gdy zainteresuje Państwa zakup lub dzierżawa kserokopiarek bądź innych urządzeń z naszej oferty. W ramach działalności oddziału warszawskiego zapewniamy pomoc serwisową, w którym usuniecie Państwo usterkę sprzętu, zapewnicie sobie stały nadzór nad eksploatowanym urządzeniem i będziecie mogli poradzić się specjalistów w zakresie zoptymalizowania działania czy montażu kserokopiarki. Wykonujemy naprawy w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.
Nasz zespół handlowców obsługuje klientów z całego województwa mazowieckiego. Mamy podpisane umowy z podmiotami z takich miast jak Pruszków, Piaseczno, Łomianki, Legionowo, Marki.
Zachęcamy do podjęcia współpracy z naszym oddziałem w Warszawie poprzez kontakt telefoniczny albo osobistą wizytę!

Kserokopiarki

Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem i Serwisem Canon, Konica Minolta, Lexmark, HP. Prezentujemy bardzo szeroką ofertę produktów związanych z drukiem cyfrowym i przetwarzaniem obrazu, które można kupić lub wynająć. W naszej ofercie znajdują się nowe i poleasingowe urządzenia do drukowania, skanowania, kopiowania i przesyłania dokumentów. Proponujemy również materiały eksploatacyjne oraz części zamienne takich marek jak: Canon, Konica Minolta, Ricoh, OKI, Toshiba, HP i wielu innych. Naszą bogatą ofertę dopełnia oprogramowanie. Wdrażamy i szkolimy z systemów druku, które świetnie się sprawdzają w organizacjach biznesowych, które realnie wpływają na zmniejszenie kosztów druku, monitorują wydruki, a także przyczyniają się do zwiększenia wydajności pracy na urządzeniach.

Serwis urządzeń

Proponujemy podpisanie umowy dzierżawy lub samej umowy serwisowej, dlaczego? Ponieważ to na nas spada cała opieka nad urządzeniem. Zapewniamy pełen serwis w zamian za rozliczenie za każdą kopię. Dzięki takiemu rozwiązaniu masz pełną kontrolę nad wydatkami. Długoletnia współpraca ze światowymi liderami takimi jak Canon, Konica Minolta, Lexmark, HP procentuje bardzo dobrze wykwalifikowaną kadrą Serwisantów, którzy na bieżąco odbywają szkolenia i kursy. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klienta, aby możliwie usprawnić i przyśpieszyć szybkość przyjmowania zleceń, rozbudowaliśmy nasz dział Obsługi Klienta, w którym od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00 rozwiązywane są wszelkie tematy.

Oferta

Specjalizujemy się w sprzedaży, dzierżawie oraz serwisie urządzeń drukujących do biur, a także do poligrafii. W skład naszego portfolio wchodzą kserokopiarki, drukarki cyfrowe czy skanery wielkoformatowe. Dzięki szerokiemu wachlarzowi asortymentu, oferowane przez nas produkty, rozwiązania jak i usługi mają na celu efektywne zaspokojenie indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Dzierżawa kserokopiarek, którą oferujemy łączy się z wieloma zaletami, dzięki tej usłudze zapewniamy wysokiej jakości druk monochromatyczny oraz kolorowy, cykliczne przeglądy urządzeń, fachowy serwis oraz niskie ceny wykonanych kopii. Fundamentem naszej firmy jest długoletnie doświadczenie, profesjonalizm, szybkość działania i elastyczne podejście do każdego klienta indywidualnie. Zachęcamy do kontaktu z naszym warszawskim oddziałem – zaoferujemy korzystne warunki wynajmu i pomożemy dobrać urządzenie spełniające Twoje wymagania, a w czasie trwania kontraktu będziemy dbali, aby urządzenia każdego dnia sprawnie działały.

Dzierżawa

Działamy na rynku już prawie trzy dekady, dlatego pozwalamy sobie oferować naszym Klientom naszym zdaniem najwygodniejszą opcję użytkowania sprzętu drukującego jaką jest dzierżawa. Klient płaci jedynie za pojedyncze kopie, a my dbamy o całą resztę. Zapewniamy wymianę urządzeń po upływie okresu umowy lub w czasie jej trwania, jeżeli zajdzie potrzeba wymiany urządzenia na bardziej wydajnego, jak najbardziej jesteśmy w stanie zrobić taką wymianę. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie idealnie dopasować urządzenia drukujące do aktualnych potrzeb Klienta. Nasz zespół Doradców Handlowych obsługuje klientów z całego województwa mazowieckiego. Mamy podpisane umowy z podmiotami z takich miast jak Pruszków, Piaseczno, Łomianki, Legionowo, Marki. Zachęcamy do podjęcia współpracy z naszym oddziałem w Warszawie. Możesz skontaktować się z nami w łatwy sposób poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie „szybki kontakt”. Zapraszamy do kontaktu.

Produkty w promocji

Canon
iR ADV DX C257
Canon iR ADV DX C257


80 zł/za 60 m-c
* Kwota netto
Canon
iRA DX C3725
Canon iRA DX C3725


169 zł/za 60 m-c
* Kwota netto
Konica Minolta
bizhub C250i
Konica Minolta bizhub C250i


199 zł/za 60 m-c
* Kwota netto
DKS Sp. z o.o. Oddział Warszawa

ul. Kolumba 36, 02-288 Warszawa

Telefon
22 632 12 09
E-mail
info.warszawa@dks.pl

Kontakt z działem handlowym:
Telefon
22 250 22 40
E-mail
info.warszawa@dks.pl

Kontakt z działem serwisu:
Telefon
801 004 104
Telefon
58 350 66 05
E-mail
serwis.warszawa@dks.pl

Skontaktuj się z nami

(function(h,o,t,j,a,r){ h.hj=h.hj||function(){(h.hj.q=h.hj.q||[]).push(arguments)}; h._hjSettings={hjid:2359560,hjsv:6}; a=o.getElementsByTagName('head')[0]; r=o.createElement('script');r.async=1; r.src=t+h._hjSettings.hjid+j+h._hjSettings.hjsv; a.appendChild(r); })(window,document,'https://static.hotjar.com/c/hotjar-','.js?sv=');