DKS

Blog

DKS Partnerem Bitwy Bramkarskiej 2019

DKS Partnerem Bitwy Bramkarskiej 2019


Po kilku latach obecności Bitwy Bramkarskiej w Polsce, Wrocław stał się jej stolicą. Ze względu na liczbę ponad 300 uczestników, którzy wzięli udział w evencie w 2018 roku, przedsięwzięcie zyskało miano największej tego typu imprezy na świecie.

Obok rywalizacji i wyłonienia najlepszych bramkarzy imprezom zawsze towarzyszy szereg dodatkowych atrakcji przygotowanych z myślą o uczestnikach oraz kibicach.

Koordynacją całego eventu zajmuje się Akademia Bramkarska Total Goalkeeping. Misją, która przyświeca organizacji turnieju jest przede wszystkim popularyzacja gry na pozycji bramkarza oraz stworzenie możliwości bezpośredniej rywalizacji zawodników i zawodniczek z całego kraju. Oprócz spotkań w bramkarskim gronie, zawodnicy zyskują także szansę na weryfikację posiadanych umiejętności.

 

Miejsce: Boisko P5 AWF Wrocław, ul. Adama Mickiewicza 58

Termin: 22-23 czerwca 2019

Więcej informacji: www.bitwabramkarska.pl


Podziel się tym postem:
(function(h,o,t,j,a,r){ h.hj=h.hj||function(){(h.hj.q=h.hj.q||[]).push(arguments)}; h._hjSettings={hjid:2359560,hjsv:6}; a=o.getElementsByTagName('head')[0]; r=o.createElement('script');r.async=1; r.src=t+h._hjSettings.hjid+j+h._hjSettings.hjsv; a.appendChild(r); })(window,document,'https://static.hotjar.com/c/hotjar-','.js?sv=');