Gdańsk

Sprzedaż i dzierżawa kserokopiarek w Gdańsku

Najdłużej sprzedajemy i dzierżawimy kserokopiarki w Gdańsku. To pierwszy oddział i jednocześnie główna siedziba DKS. Znajduje się w niewielkiej odległości od centrum miasta. Oprócz sprzętu biurowego oferujemy maszyny poligraficzne oraz plotery i drukarki wielkoformatowe renomowanych producentów.

Świadczymy usługi serwisowe na terenie województwa pomorskiego. Prowadzimy sprzedaż detaliczną, a także hurtową. W naszej ofercie znajdują się również materiały eksploatacyjne oraz oprogramowanie do zarządzania drukiem, oprogramowanie do obiegu dokumentów oraz systemy OCR, GIS i CAD.

Obsługujemy Klientów m.in. z Sopotu, Gdyni, Słupska, Malborka i Chojnic. Oddział ma własny magazyn, dzięki czemu czas oczekiwania na części i materiały eksploatacyjne możemy skrócić do niezbędnego minimum.

Nowe i używane biurowe urządzenia drukujące

Urządzenia do druku są nieodzowną częścią biura. Przyspieszają codzienną pracę, pozwalają na szybkie powielanie i przesyłanie dokumentów. Kupując urządzenia biurowe w DKS, masz pewność, że otrzymasz sprzęt starannie sprawdzony i w pełni sprawny. To maszyny klasy biznesowej, które usprawnią wszystkie procesy związane z przetwarzaniem dokumentów w Twojej firmie. Mają m.in. możliwość przechowywania plików w chmurze, do których dostęp jest możliwy z każdego miejsca na świecie.

Digitalizacja dokumentów z użyciem wielofunkcyjnych drukarek i kopiarek klasy biznesowej staje się jeszcze wydajniejsza. Dostarczane przez nas maszyny mają niskie zużycie energii, cechuje je cicha praca oraz bardzo wysoka jakość techniczna wydruków.

  • Oferta
  • Dzierżawa
  • Kserokopiarki
  • Serwis urządzeń

Oferta

Urządzenia do druku są nieodzowną częścią biura, przyśpieszają one standardową pracę, pozwalają na szybkie powielanie i przesyłanie dokumentów. Dostęp do dokumentów w chmurze jest możliwy z każdego miejsca, dla każdej uprawnionej osoby. Digitalizacja dokumentów staje się jeszcze bardziej wydajniejsza dzięki zautomatyzowanym przepływom pracy skanowania, wyszukiwania i przechowywania. Dodatkowo oferowane przez nas produkty mają niskie zużycie energii, cechuje je cicha praca, a jakość wydruków jest na wysokim poziomie. W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania drukujące od biurowych drukarek, po produkcyjne urządzenia mało i wielkoformatowe. Zapewniamy również materiały eksploatacyjne i oprogramowanie do zarządzania wydrukami.

Promocyjne plany dzierżawy urządzeń wielofunkcyjnych

DKS Sp. z o.o. Oddział Gdańsk

ul. Energetyczna 15, 80-180 Kowale

Telefon: 58 309 03 07

E-mail: info.gdansk@dks.pl

Kontakt z działem handlowym:

Telefon: 58 309 03 07

E-mail: info.gdansk@dks.pl

Kontakt z działem serwisu:

Telefon: 801 004 104

E-mail: serwis.gdansk@dks.pl

Skontaktuj się z nami

korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA
PrywatnośćWarunki
Inteligentny Rozwój
kontakt
Centrala: 58 309 03 07
E-mail: kontakt@dks.pl
działy
Księgowości
tel. 662 997 644

Obsługi Klienta
tel. 58 350 66 05
Płatności
tel. 795 522 472

Eksportu
tel. +48 606 110 344
tel. +48 795 522 402