DKS

Gdańsk

Kserokopiarki i urządzenia poligraficzne Gdańsk

W niewielkiej odległości od centrum miasta Gdańska znajduje się nasza centrala, gdzie mogą Państwo nawiązać z nami współpracę w zakresie zakupu lub dzierżawy (najmu) drukarek, kserokopiarek, a także urządzeń mało i wielkoformatowych. Zapewniamy również usługi serwisu na terenie województwa pomorskiego. Prowadzimy sprzedaż detaliczną, a także hurtową. W naszej ofercie znajdują się również materiały eksploatacyjne, a także oprogramowanie do zarządzania drukiem. Obsługujemy Klientów m.in. z Sopotu, Gdyni, Słupska, Malbork, Chojnic. Oddział Gdańsk, jest to jeden z naszych 12 oddziałów, które są usytuowane w największych miastach w Polsce. Każdy oddział posiada własny magazyn, dzięki czemu czas oczekiwania na części i materiały eksploatacyjne jest skrócony do minimum. Nasze wieloletnie doświadczenie łączymy z otwartością na nowe potrzeby, dzięki czemu nasza firma jest stale rozwijana. Zapraszamy do nawiązania kontaktu z zespołem!

Kserokopiarki

W naszej ofercie znajdują się takie marki rozwiązań do druku jak: Canon, Konica Minolta, HP, Lexmark, Contex, es-te, Oce, Oki. Każdy model dostępny jest w sprzedaży, ale może być również wynajęty na określony czas. Interesuje Cię leasing, taka forma również jest możliwa. Posiadamy maszyny nowe, ale także używane, poleasingowe. U nas kupisz również materiały eksploatacyjne a także części zamienne. Oferujemy także oprogramowanie do zarządzania drukiem, które przyczyni się do redukcji ponoszonych kosztów, a co ważniejsze będziesz mieć kontrolę nad wszystkimi wydrukami, którym zapewnisz bezpieczeństwo. Do tego zapewniamy specjalistyczny serwis. Nasi serwisanci odbywają regularne szkolenia, dzięki czemu są na bieżąco z nowościami. Przedstaw nam swoje potrzeby, a my dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i Twojej firmy.

Serwis urządzeń

Każde urządzenie, aby sprawnie działało musi co jakiś czas przejść kontrolne badanie, więc warto powierzyć swoje urządzenia w ręce wykwalifikowanych specjalistów. Mamy rozwinięty dział serwisu i logistyki oraz 12 punktów wraz z magazynami w największych miastach w Polsce, dzięki czemu jesteśmy w stanie w szybkim czasie dotrzeć do zgłoszonej awarii. W ramach usługi serwisowej gwarantujemy: cykliczne przeglądy urządzeń, usunięcie awarii, wymianę zużytych podzespołów. Po stronie użytkownika pozostaje jedynie dbanie o zapas papieru, a my zajmiemy się całą resztą. Zapraszamy do naszego oddziału w Gdańsku, gdzie znajduje się showroom z urządzeniami, Nie kupuj kota w worku, przyjdź, przetestuj z nami urządzenie i sprawdź czy odpowiada Twoim potrzebom.

Oferta

Urządzenia do druku są nieodzowną częścią biura, przyśpieszają one standardową pracę, pozwalają na szybkie powielanie i przesyłanie dokumentów. Dostęp do dokumentów w chmurze jest możliwy z każdego miejsca, dla każdej uprawnionej osoby. Digitalizacja dokumentów staje się jeszcze bardziej wydajniejsza dzięki zautomatyzowanym przepływom pracy skanowania, wyszukiwania i przechowywania. Dodatkowo oferowane przez nas produkty mają niskie zużycie energii, cechuje je cicha praca, a jakość wydruków jest na wysokim poziomie. W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania drukujące od biurowych drukarek, po produkcyjne urządzenia mało i wielkoformatowe. Zapewniamy również materiały eksploatacyjne i oprogramowanie do zarządzania wydrukami.

Dzierżawa

Ciężko wyobrazić sobie dzisiejsze biuro bez urządzeń, które w znacznym stopniu upraszczają i przyspieszają wykonywane obowiązki. Jednym z nich jest urządzenie wielofunkcyjne, które drukuje, kopiuje, kseruje, a także przy doborze kolejnych opcji zszywa, dziurkuje, składa itd. Niemniej jednak również wiemy, że zakup takiego sprzętu nie należy do tanich wydatków, dlatego bardzo dobrym rozwiązaniem jest najem maszyny. Decydując się na umowę najmu, płacisz jedynie za wykonane wydruki/kopie. Jeżeli będzie się coś działo z kserokopiarką zapewniamy szybką reakcję serwisu, wymianę części, materiałów eksploatacyjnych. Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu.

Produkty w promocji

Canon
iR ADV DX C257
Canon iR ADV DX C257


80 zł/za 60 m-c
* Kwota netto
Canon
iRA DX C3725
Canon iRA DX C3725


169 zł/za 60 m-c
* Kwota netto
Konica Minolta
bizhub C250i
Konica Minolta bizhub C250i


199 zł/za 60 m-c
* Kwota netto
DKS Sp. z o.o. Oddział Gdańsk

ul. Energetyczna 15, 80-180 Kowale

Telefon
58 763 06 10
Telefon
58 309 03 07
E-mail
info.gdansk@dks.pl

Kontakt z działem handlowym:
Telefon
58 309 03 07
E-mail
info.gdansk@dks.pl

Kontakt z działem serwisu:
Telefon
801 004 104
E-mail
serwis.gdansk@dks.pl

Skontaktuj się z nami

(function(h,o,t,j,a,r){ h.hj=h.hj||function(){(h.hj.q=h.hj.q||[]).push(arguments)}; h._hjSettings={hjid:2359560,hjsv:6}; a=o.getElementsByTagName('head')[0]; r=o.createElement('script');r.async=1; r.src=t+h._hjSettings.hjid+j+h._hjSettings.hjsv; a.appendChild(r); })(window,document,'https://static.hotjar.com/c/hotjar-','.js?sv=');