Katowice

Kserokopiarki i urządzenia biurowe w Katowicach

Świadczymy od wielu lat usługi związane z zaopatrywaniem w sprzęt drukujący biur, drukarń, agencji reklamowych i zakładów usługowych. Planując kupić lub wynająć drukarki poligraficzne, plotery wielkoformatowe czy urządzenia biurowe w Katowicach, skontaktuj się z oddziałem DKS. Nasza oferta jest atrakcyjna i możemy ją elastycznie dopasować do Twoich oczekiwań.

Zaopatrujemy firmy i przedsiębiorstwa w profesjonalne urządzenia drukujące znanych marek: Konica Minolta, Lexmark, Canon, KIP, Contex, HP, Ricoh, Kyocera i wielu innych. Katowicki oddział firmy umożliwia łatwe korzystanie z naszej oferty interesantom z województwa śląskiego. Mamy podpisane umowy z podmiotami z Będzina, Sosnowca, Częstochowy, Mysłowic, Bytomia. Poza sprzedażą proponujemy także wynajem oraz dzierżawę kserokopiarek na indywidualnie ustalonych warunkach współpracy i finansowania.

Nowe i używane kserokopiarki do zakupu i dzierżawy

Jeżeli szukasz urządzeń, które drukują i skanują w bardzo dobrej jakości, a przy tym są tanie w eksploatacji, znajdziesz je u nas. Proponujemy zarówno urządzenia nowe, jak i poleasingowe. Jeżeli nie masz pewności, który sprzęt będzie dla Ciebie najlepszy, zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści przedstawią oferty przygotowane specjalnie dla Ciebie.

Nabywając lub wynajmując kserokopiarki w DKS, minimalizujesz ryzyko wybrania niewłaściwego urządzenia. Gdy stwierdzisz, że potrzebujesz, szybszej i wydajniejszej kserokopiarki, wymienimy ją na nowszą. Na identyczne warunki współpracy mogą liczyć Klienci wszystkich oddziałów DKS, które są zlokalizowane w 12 największych miastach wojewódzkich w Polsce.

  • Oferta
  • Dzierżawa
  • Kserokopiarki
  • Serwis urządzeń

Oferta

Jeżeli szukasz urządzeń, które drukują i skanują w bardzo dobrej jakości, a przy tym są tanie w eksploatacji to dobrze trafiłeś. W naszej ofercie znajdziesz zarówno drukarki i kserokopiarki do biura jak i urządzenia produkcyjne mało i wielkoformatowe. Urządzenia mamy nowe jak i poleasingowe, kolorowe i czarnobiałe, jest w czym wybierać. A gdy nie jesteś pewien, który sprzęt będzie dla Ciebie najlepszy, zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści przedstawią najlepsze oferty właśnie dla Ciebie. Możesz kupić lub wynająć urządzenia na jakiś czas, a gdy stwierdzisz, że potrzebujesz, szybszej wydajniejszej kserokopiarki, wymienimy ją na nowszą. Oddziały (i magazyny) mamy w największych miastach Polski, co jest dodatkowym autem, gdy tak jak my masz filie w różnych zakątkach Polski.

Promocyjne plany dzierżawy urządzeń wielofunkcyjnych

DKS Sp. z o.o. Oddział Katowice

ul. Ks. Bp. Bednorza 2a-6, 40-384 Katowice

Telefon: 32 730 01 11

E-mail: info.katowce@dks.pl

Kontakt z działem handlowym:

Telefon: 32 730 01 11

E-mail: info.katowce@dks.pl

Kontakt z działem serwisu:

Telefon: 801 004 104
Telefon: 58 350 66 05

E-mail: serwis.katowce@dks.pl

Skontaktuj się z nami

korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA
PrywatnośćWarunki
Inteligentny Rozwój
kontakt
Centrala: 58 309 03 07
E-mail: kontakt@dks.pl
działy
Księgowości
tel. 662 997 644

Obsługi Klienta
tel. 58 350 66 05
Płatności
tel. 795 522 472

Eksportu
tel. +48 606 110 344
tel. +48 795 522 402