DKS

Katowice

Kserokopiarki i urządzenia poligraficzne Katowice

Świadczymy od wielu lat szeroki zakres usług w branży poligraficznej zaopatrując firmy i przedsiębiorstwa w profesjonalne urządzenia ksero-kopiujące znanych marek KONICA MINOLTA Bizhub, LEXMARK, SHARP, CANON, KIP, CONTEX, HP, TRIUMPH-ADLER. Katowicki oddział firmy umożliwia łatwe korzystanie z naszej oferty interesantom z województwa śląskiego. Poza sprzedażą proponujemy także wynajem oraz dzierżawę kserokopiarek na indywidualnie ustalanych warunkach współpracy i finansowania.

Nasz zespół handlowców obsługuje klientów z całego województwa śląskiego. Mamy podpisane umowy z podmiotami z takich miast jak Będzin, Sosnowiec, Częstochowa, Mysłowice, Bytom. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą usług oddziału!

Kserokopiarki

Szukasz urządzenia, które ma tylko drukować czarno-białe dokumenty, a może chcesz drukować ulotki, wizytówki, a może banery? Dzięki współpracy ze światowymi liderami w obszarze druku, m.in.: Konica Minolta, Canon, Lexmark, Hp. Jesteśmy w stanie dobrać urządzenie, które będzie spełniało Twoje wszystkie oczekiwania. Posiadamy kserokopiarki nowe, a także poleasingowe, czarno-białe i kolorowe, nabiurkowe, a także wolnostojące. Urządzenie możesz kupić, ale równie dobrze możesz wynająć na określony czas. Zachęcamy do kontaktu z naszymi Specjalistami, którzy odpowiedzą na każde pytanie i doradzą i dobiorą najbardziej optymalne urządzenie czy całą flotę

Serwis urządzeń

Twoje urządzenie zaczęło brudzić wydruki, zacina często papier, potrzebujesz szybkiej fachowej pomocy? Świetnie trafiłeś! Serwisujemy drukarki i kserokopiarki takich marek jak: Konica Minolta, Canon, Lexmark, Hp., a także urządzenia produkcyjne oraz mało i wielkoformatowe (plotery, skanery, systemy wielofunkcyjne, składarki). Wygodnym rozwiązaniem jest podpisanie Kontraktu Obsługi Serwisowej, dzięki, której Twoje urządzenia będą pod stałą opieką. Wynajmując u nas urządzenie, serwis jest zapewniony w standardzie. Nie trać czasu na szukanie serwisu na cito, zajmij się tym co robisz najlepiej, a my zajmiemy się twoimi urządzeniami do druku.

Oferta

Jeżeli szukasz urządzeń, które drukują i skanują w bardzo dobrej jakości, a przy tym są tanie w eksploatacji to dobrze trafiłeś. W naszej ofercie znajdziesz zarówno drukarki i kserokopiarki do biura jak i urządzenia produkcyjne mało i wielkoformatowe. Urządzenia mamy nowe jak i poleasingowe, kolorowe i czarnobiałe, jest w czym wybierać. A gdy nie jesteś pewien, który sprzęt będzie dla Ciebie najlepszy, zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści przedstawią najlepsze oferty właśnie dla Ciebie. Możesz kupić lub wynająć urządzenia na jakiś czas, a gdy stwierdzisz, że potrzebujesz, szybszej wydajniejszej kserokopiarki, wymienimy ją na nowszą. Oddziały (i magazyny) mamy w największych miastach Polski, co jest dodatkowym autem, gdy tak jak my masz filie w różnych zakątkach Polski.

Dzierżawa

Od wielu lat wynajmujemy (dzierżawimy) nasze drukarki, kserokopiarki, a także maszyny produkcyjne mało i wielkoformatowe. Jest to świetny i sprawdzony system. Dzięki takiej opcji, nie musisz wydawać jednorazowo dużej kwoty, nie musisz brać także urządzeń w leasing. To Ty decydujesz na jaki czas chcesz wynająć maszynę. I co ważne, dzierżawiąc naszą maszynę, zapewniamy jej serwis. Na czym właściwie polega wynajem? Co miesiąc płacisz za wykonane wydruki według stawki objętej w umowie, a my zapewniamy tonery, materiały eksploatacyjne i serwis bezpłatnie. Potrzebujesz więcej informacji? Zapraszamy do kontaktu lub naszego oddziału w Katowicach (ul. Ks. Bp. Bednorza 2a/6).

Produkty w promocji

Canon
iR ADV DX C257
Canon iR ADV DX C257


80 zł/za 60 m-c
* Kwota netto
Canon
iRA DX C3725
Canon iRA DX C3725


169 zł/za 60 m-c
* Kwota netto
Konica Minolta
bizhub C250i
Konica Minolta bizhub C250i


199 zł/za 60 m-c
* Kwota netto
DKS Sp. z o.o. Oddział Katowice

ul. Ks. Bp. Bednorza 2a/6, 40-337 Katowice

Telefon
32 730 01 11
E-mail
info.katowice@dks.pl

Kontakt z działem handlowym:
Telefon
32 730 01 11
E-mail
info.katowice@dks.pl

Kontakt z działem serwisu:
Telefon
801 004 104
Telefon
58 350 66 05
E-mail
serwis.katowice@dks.pl

Skontaktuj się z nami

(function(h,o,t,j,a,r){ h.hj=h.hj||function(){(h.hj.q=h.hj.q||[]).push(arguments)}; h._hjSettings={hjid:2359560,hjsv:6}; a=o.getElementsByTagName('head')[0]; r=o.createElement('script');r.async=1; r.src=t+h._hjSettings.hjid+j+h._hjSettings.hjsv; a.appendChild(r); })(window,document,'https://static.hotjar.com/c/hotjar-','.js?sv=');