DKS

Łódź

Kserokopiarki i urządzenia poligraficzne Łódź

Specjalizujemy się w sprzedaży urządzeń przeznaczonych do drukowania, kopiowania oraz skanowania. Intensywnie rozwijamy naszą działalność w branży poligraficzno-biurowej oferując także wynajem oraz dzierżawę kserokopiarek. Pomagamy dobrać odpowiedni sprzęt z naszego asortymentu, spośród urządzeń takich marek jak: Konica Minolta ( bizhub ), Canon, HP, Lexmark, Duplo, Triumph-Adler, KIP, Contex, es-te. W naszym oddziale w Łodzi można skorzystać także z pomocy serwisu kopiarek. Zapewniamy szybką reakcję na zgłoszone awarie i usterki. Nasz zespół handlowców obsługuje klientów z całego województwa łódzkiego. Mamy podpisane umowy z podmiotami z takich miast jak Kutno, Bełchatów, Sieradz, Tomaszów Mazowiecki, Skierniewice. Zachęcamy do przejrzenia asortymentu i zakresu usług naszego oddziału!

Kserokopiarki

W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia do druku takie jak: drukarki, kserokopiarki, plotery, skanery, składarki, drukarki produkcyjne i urządzenia wielkoformatowe. Posiadamy urządzenia czarno-białe oraz kolorowe. Do wyboru mamy urządzenia nowe oraz używane czy poleasingowe. Dopełnieniem oferty są materiały eksploatacyjne i części zamienne, a także oprogramowanie do zarządzania drukiem. Urządzenie możesz kupić, a jeżeli potrzebujesz urządzenie tylko na określony czas lub nie chcesz wydawać jednorazowo dużej kwoty na zakup urządzenia to najlepszą alternatywą będzie wynajem. Oprócz sprzedaży i dzierżawy oferujemy również serwis.

Serwis urządzeń

Oferujemy naprawę drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, a także serwis urządzeń mało i wielkoformatowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w środowisku do zarządzania danymi drukowanymi dzięki czemu gwarantujemy wysoką jakość obsługi. Nasi Serwisanci przechodzą regularne szkolenia, więc są na bieżąco z nowinkami technicznymi. Nasze oddziały znajdują się w największych miastach Polski. Każdy oddział posiada swój magazyn dzięki czemu standardowe materiały eksploatacyjne czy części zamienne są dostępne od ręki. Staramy się, aby czas naprawy był jak najkrótszy. Jeżeli zdecydujesz się na wynajem naszych maszyn, serwis zapewniamy w ramach opłat za kopie. Dzięki czemu przez czas trwania umowy nie będziesz musiał się martwić, że pojawi się jakiś niespodziewany dodatkowy wydatek, np. wymiana takiej części jak bęben.

Oferta

Firma DKS jest oficjalnym partnerem w zakresie sprzedaży, wynajmu i serwisu, światowych liderów w branży druku jakimi są: Canon, Konica Minolta, HP, Lexmark, Oki, Contex, es-te. Działamy od na terenie całej Polski, swoje oddziały, których jest dwanaście, mamy w największych miastach Polski. Nasza działalność rozpoczęła się w 1993 roku, od tego czasu nieustannie się rozwijamy i wzbogacamy naszą ofertę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stworzyliśmy centrale Biuro Obsługi Klienta, a także dział koordynacji serwisu, aby wszelkie zgłoszenia serwisowe były jak najszybciej i jak najowocniej wykonywane, gwarantując specjalistyczną obsługę.

Dzierżawa

Wybierając usługę dzierżawy (najmu) nie ponosisz kosztów zakupu urządzenia, ani kosztów związanych z naprawą czy wymianą części zamiennych i eksploatacyjnych. Zyskujesz bezpłatną obsługę serwisową – naprawy, przeglądy techniczne, konserwacje itp. Dostawa jak i instalacja urządzenia urządzenia jest bezpłatna. Po zainstalowaniu organizujemy również szkolenie z obsługi sprzętu, które również jest bezpłatne. Podczas trwania umowy zyskujesz naszą obsługę urządzenia, szybką reakcje serwisu, a także porady techniczne. Nie wiesz jakie urządzenie będzie dla Ciebie optymalne, masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy i pomożemy w doborze najlepszej maszyny. Zapraszamy do kontaktu telefonicznie, mailowo lub bezpośrednio do naszego oddziału w Łodzi.

Produkty w promocji

Canon
iR ADV DX C257
Canon iR ADV DX C257


80 zł/za 60 m-c
* Kwota netto
Canon
iRA DX C3725
Canon iRA DX C3725


169 zł/za 60 m-c
* Kwota netto
Konica Minolta
bizhub C250i
Konica Minolta bizhub C250i


199 zł/za 60 m-c
* Kwota netto
DKS Sp. z o.o. Oddział Łódź

ul. Ogrodowa 76, 91-071 Łódź

Telefon
42 637 04 71
E-mail
info.lodz@dks.pl

Kontakt z działem handlowym:
Telefon
42 637 04 71
E-mail
info.lodz@dks.pl

Kontakt z działem serwisu:
Telefon
801 004 104
Telefon
58 350 66 05
E-mail
serwis.lodz@dks.pl

Skontaktuj się z nami

(function(h,o,t,j,a,r){ h.hj=h.hj||function(){(h.hj.q=h.hj.q||[]).push(arguments)}; h._hjSettings={hjid:2359560,hjsv:6}; a=o.getElementsByTagName('head')[0]; r=o.createElement('script');r.async=1; r.src=t+h._hjSettings.hjid+j+h._hjSettings.hjsv; a.appendChild(r); })(window,document,'https://static.hotjar.com/c/hotjar-','.js?sv=');