Łódź

Markowe kserokopiarki i urządzenia biurowe w Łodzi

Specjalizujemy się w sprzedaży markowych urządzeń do drukowania, kopiowania oraz skanowania. Rozwijamy swoją działalność w branży drukującego sprzętu biurowego, poligraficznego i wielkoformatowego. Jeżeli chcesz kupić urządzenia biurowe w Łodzi, zapraszamy do oddziału DKS. Pomagamy dobrać odpowiedni sprzęt z naszego asortymentu, spośród urządzeń takich marek jak: Konica Minolta, OKI, Canon, HP, Lexmark, Duplo, KIP, Contex, Es-Te, Kyocera, Ricoh. Jesteśmy oficjalnym partnerem w zakresie sprzedaży, wynajmu i serwisu światowych liderów w branży druku. Dostarczamy markowe skanery drukarki i urządzenia wielofunkcyjne do biura, drukarki poligraficzne i wielkoformatowe plotery drukujące. Działamy na terenie całej Polski: mamy oddziały mamy w 12 największych miastach wojewódzkich.

Serwis maszyn drukujących wszystkich marek

Jeżeli chcesz zapewnić swojej flocie drukującej długie i bezawaryjne działanie, zadbaj o terminową wymianę materiałów eksploatacyjnych i okresowe przeglądy techniczne. Skorzystaj z możliwości serwisowania kserokopiarki w jednym z naszych oddziałów. Możesz podpisać umowę na serwis kserokopiarek, drukarek, skanerów i innych maszyn związanych z drukiem i przetwarzaniem dokumentów. Serwisujemy wszystkie urządzenia z naszej oferty. Podejmujemy się napraw sprzętu drukującego większości popularnych marek. Zapewniamy szybką reakcję na zgłoszone awarie i usterki.

Nasz zespół handlowców obsługuje Klientów z całego województwa łódzkiego. Mamy podpisane umowy z podmiotami z Kutna, Bełchatowa, Sieradza, Tomaszowa Mazowieckiego, Skierniewic. Zachęcamy do przejrzenia asortymentu i zakresu usług naszego oddziału!

  • Oferta
  • Dzierżawa
  • Kserokopiarki
  • Serwis urządzeń

Oferta

Firma DKS jest oficjalnym partnerem w zakresie sprzedaży, wynajmu i serwisu, światowych liderów w branży druku jakimi są: Canon, Konica Minolta, HP, Lexmark, Oki, Contex, es-te. Działamy od na terenie całej Polski, swoje oddziały, których jest dwanaście, mamy w największych miastach Polski. Nasza działalność rozpoczęła się w 1993 roku, od tego czasu nieustannie się rozwijamy i wzbogacamy naszą ofertę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stworzyliśmy centrale Biuro Obsługi Klienta, a także dział koordynacji serwisu, aby wszelkie zgłoszenia serwisowe były jak najszybciej i jak najowocniej wykonywane, gwarantując specjalistyczną obsługę.

Promocyjne plany dzierżawy urządzeń wielofunkcyjnych

DKS Sp. z o.o. Oddział Łódź

ul. Ogrodowa 76, 91-071 Łódź

Telefon: 42 637 04 71

E-mail: info.lodz@dks.pl

Kontakt z działem handlowym:

Telefon: 42 637 04 71

E-mail: info.lodz@dks.pl

Kontakt z działem serwisu:

Telefon: 801 004 104
Telefon: 58 350 66 05

E-mail: serwis.lodz@dks.pl

Skontaktuj się z nami

korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA
PrywatnośćWarunki
Inteligentny Rozwój
kontakt
Centrala: 58 309 03 07
E-mail: kontakt@dks.pl
działy
Księgowości
tel. 662 997 644

Obsługi Klienta
tel. 58 350 66 05
Płatności
tel. 795 522 472

Eksportu
tel. +48 606 110 344
tel. +48 795 522 402