DKS

Olsztyn

Kserokopiarki i urządzenia poligraficzne Olsztyn

Działamy w branży poligraficznej i kserograficznej od wielu lat świadcząc usługi na wysokim poziomie. W naszym olsztyńskim oddziale prowadzimy sprzedaż kopiarek i maszyn poligraficznych HP, Lexmark, Konica Minolta, Canon, KIP, Contex, Oki, es-te, itd. Proponujemy także alternatywne rozwiązanie w postaci dzierżawy kserokopiarek. Prowadzimy dodatkowo profesjonalny serwis sprzętu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Nasz zespół handlowców obsługuje klientów z całego województwa warmińsko-mazurskiego. Mamy podpisane umowy z podmiotami z takich miast jak Elbląg, Ostróda, Iława, Ełk, Nowe Miasto Lubawskie. Zachęcamy do kontaktu z naszą filią w Olsztynie!

Kserokopiarki

Multibrandowa, tak można określić naszą ofertę, posiadamy produkty takich marek jak Canon, Konica Minolta, HP, Lexmark, es-te, Oki, Contex i inne. U nas kupisz lub wynajmiesz maszyny nowe lub używane, poleasingowe. Posiadamy zarówno urządzenia kolorowe jak i czarno-białe. W asortymencie posiadamy drukarki, urządzenia wielofunkcyjne do druku, potocznie nazywane kserokopiarkami, plotery, skanery, składarki, urządzenia do druku mało i wielkoformatowe. Obsługujemy biura, a także drukarnie, agencje reklamowe, urzędy, firmy geodezyjne i inne. Oprócz zakupu lub wynajmu urządzenia, możliwy jest również wzięcie urządzenia w leasing. Po więcej informacji, zapraszamy do kontaktu.

Serwis urządzeń

Każde urządzenie, aby jak najdłużej sprawnie działało co jakiś czas powinno przejść przegląd serwisowy. Proponujemy podpisanie umowy serwisowej, w której tak samo jak przy wynajmie od nas maszyny, całościowy pakiet serwisowy jest objęty umową, płacisz jedynie za wydruki, kopie, nie dopłacając nic za serwis, wymianę części czy materiałów eksploatacyjnych. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie zaskoczy Cię nieprzewidywany wydatek, który, im maszyna będzie starsza, tym może być wyższy. Kolejny ważny aspekt, to szybka reakcja serwisu, wystarczy wysłać zgłoszenie serwisowe za pomocą maila lub poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na naszej stronie, nie tracąc czasu na szukanie pomocy w sieci. Korzystamy z rozwiązań zapewniających zdalne monitorowanie urządzeń, które informują nas np. o potrzebie wymiany tonera, ponieważ ten, który jest w trakcie używania za pewien czas się skończy. Nasi technicy to wykwalifikowani, doświadczeni odbywający regularne szkolenia specjaliści.

Oferta

Nasza oferta obejmuje sprzedaż, najem oraz serwis urządzeń do druku takich jak: drukarki, kserokopiarki, plotery, skanery, urządzenia produkcyjne i wielkoformatowe. Uzupełnieniem są materiały eksploatacyjne, a także oprogramowanie do zarządzania drukiem. Szeroki asortyment produktów pozwala na dobór najlepszego sprzętu dla Twojej firmy. Współpracujemy ze światowymi liderami w tej dziedzinie, dzięki czemu nasi serwisanci jaki i handlowcy odbywają regularne szkolenia, co czyni ich specjalistami w dziedzinie druku. Znajdziesz u nas maszyny nowe oraz używane. Powiedź nam czego potrzebujesz, a my chętnie podpowiemy, który model będzie najlepszy dla Twojego biura.

Dzierżawa

Zazwyczaj dzierżawa kserokopiarek jest tańszym rozwiązaniem niż jej zakup. Nie musisz inwestować środków własnych na zakup. Jedynym wydatkiem będą comiesięczne opłaty za wydruki. W zamian otrzymujesz opiekę serwisu, wymianę części i materiałów eksploatacyjnych. Jedyną rzeczą o którą musisz się sam zatroszczyć, to uzupełnianie stanu papieru, a cała reszta spoczywa na naszych barkach. Dzięki rozbudowanej sieci oddziałów i magazynów (12 w całym kraju) posiadamy podstawowe materiały eksploatacyjne i części na miejscu, dzięki czemu większość usterek, awarii można usunąć w bardzo krótki czasie. Nasz Dział Obsługi Klienta otwarty jest dla Państwa w godz. 8:00-16:00, a koordynatorzy serwisu czuwają, aby każda zgłoszona usterka była jak najszybciej naprawiona. Serdecznie zapraszamy do naszego oddziału w Olsztynie, gdzie nasi specjaliści pomogą w doborze najlepszego sprzętu, które spełni wszystkie oczekiwania, a przy tym będzie ekonomiczny.

Produkty w promocji

Canon
iR ADV DX C257
Canon iR ADV DX C257


80 zł/za 60 m-c
* Kwota netto
Canon
iRA DX C3725
Canon iRA DX C3725


169 zł/za 60 m-c
* Kwota netto
Konica Minolta
bizhub C250i
Konica Minolta bizhub C250i


199 zł/za 60 m-c
* Kwota netto
DKS Sp. z o.o. Oddział Olsztyn

ul. Jarocka 41B, 10-699 Olsztyn

Telefon
89 652 16 00
E-mail
info.olsztyn@dks.pl

Kontakt z działem handlowym:
Telefon
89 652 16 00
E-mail
info.olsztyn@dks.pl

Kontakt z działem serwisu:
Telefon
801 004 104
Telefon
58 350 66 05
E-mail
serwis.olsztyn@dks.pl

Skontaktuj się z nami

(function(h,o,t,j,a,r){ h.hj=h.hj||function(){(h.hj.q=h.hj.q||[]).push(arguments)}; h._hjSettings={hjid:2359560,hjsv:6}; a=o.getElementsByTagName('head')[0]; r=o.createElement('script');r.async=1; r.src=t+h._hjSettings.hjid+j+h._hjSettings.hjsv; a.appendChild(r); })(window,document,'https://static.hotjar.com/c/hotjar-','.js?sv=');