DKS

Poznań

Kserokopiarki i urządzenia poligraficzne Poznań

Jesteśmy przedsiębiorstwem z długim stażem w branży biurowej i poligraficznej. Zajmujemy się między innymi sprzedażą profesjonalnego sprzętu ksero-kopiującego oraz poligraficznego. Chętnie doradzimy, gdy zainteresuje Państwa zakup lub dzierżawa kserokopiarek bądź innych urządzeń z naszej oferty. W ramach działalności oddziału warszawskiego zapewniamy pomoc serwisową, w którym usuniecie Państwo usterkę sprzętu, zapewnicie sobie stały nadzór nad eksploatowanym urządzeniem i będziecie mogli poradzić się specjalistów w zakresie zoptymalizowania działania czy montażu kserokopiarki. Wykonujemy naprawy w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.
Nasz zespół handlowców obsługuje klientów z całego województwa mazowieckiego. Mamy podpisane umowy z podmiotami z takich miast jak Pruszków, Piaseczno, Łomianki, Legionowo, Marki.
Zachęcamy do podjęcia współpracy z naszym oddziałem w Warszawie poprzez kontakt telefoniczny albo osobistą wizytę!

Kserokopiarki

W DKS znajdziesz szeroką ofertę nowych jak i poleasingowych urządzeń do druku. Dzięki temu, że jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem i Serwisem światowych marek takich jak Canon, Konica Minolta, HP, Lexmark, dobieramy urządzenia, które najlepiej sprawdzą się w Twoim środowisku pracy. Kupić czy wynająć, a może zamówić sam serwis? Ty decydujesz, a my przedstawimy najlepsze dla Ciebie propozycje. Dodatkowo znajdziesz u nas również materiały eksploatacyjne oraz części zamienne takich marek jak: Canon, Konica Minolta, Ricoh, OKI, Toshiba, HP i wielu innych. Chcesz mieć pełną kontrolę nad środowiskiem druku, aby minimalizować koszty? Jeżeli Twoja odpowiedź jest twierdząca, to zachęcamy do zastanowienia się również nad oprogramowaniem, które oprócz zmniejszenia kosztów, będzie m.in.: koordynować przepływ dokumentów, zliczać aktywność użytkowników, zapewni bezpieczeństwo przesyłanych danych.

Serwis urządzeń

Jak często zdarza się, że trzeba wydrukować pilnie jakiś dokument, a drukarka odmawia posłuszeństwa? My to znamy, dlatego zapewniamy reakcję serwisu jeszcze tego samego dnia. Większość usterek można naprawić od ręki. Zachęcamy do podpisania umowy najmu lub kontraktu serwisowego- dlaczego? Zastanówmy się ile nas kosztuje czas, który byłby przeznaczony na szukanie w różnych źródłach serwisu, do tego koszt poniesiony z dojazdem serwisanta czy strach, że jednorazowa usługa może nie przynieść rozwiązania? A teraz pomyślmy, że można to wszystko załatwić poprzez jeden telefon, mail, czy zgłoszenie usterki przez formularz na naszej stronie. Staramy wychodzić na przeciw oczekiwaniom Klienta i możliwie jak to jest w naszej mocy upraszczać do minimum wszelkie kwestie związane ze zgłoszeniem awarii urządzenia, czy zamówieniem materiałów eksploatacyjnych lub części zamiennych.

Oferta

Jesteśmy doświadczonymi specjalistami w dziedzinie urządzeń przeznaczonych do kopiowania, skanowania i drukowania. Poznański oddział DKS Sp. z o.o. to autoryzowany dystrybutor urządzeń Konica Minolta, Lexmark, HP, Canon, KIP, Triupmh-Adler i CONTEX. Oprócz sprzedaży oferujemy także wynajem i dzierżawę kserokopiarek. Do Państwa usług dostępny jest również serwis z gwarancją szybkiego czasu reakcji, gdzie dokonujemy napraw, a także dostarczamy materiałów eksploatacyjnych, przeprowadzamy przeglądy techniczne sprzętów i świadczymy usługi montażu oraz instalacji. Nasz zespół handlowców obsługuje klientów z całego województwa wielkopolskiego. Mamy podpisane umowy z podmiotami z takich miast jak Środa Wielkopolska, Września, Gniezno, Oborniki, Wronki.

Dzierżawa

Dzierżawa kserokopiarek staje się coraz bardziej popularna. Tak się dzieje, ponieważ wynajem urządzenia do druku daje bardzo wiele korzyści, najważniejsza z nich to fakt, że odchodzi nam koszt zakupu. Po 36 miesiącach, taki jest najczęstszy okres trwania umowy, możemy wymienić urządzenie na nowe, szybsze, odpowiadające aktualnemu zapotrzebowaniu. Nie musisz się przejmować, że zostaniesz ze starą, wyeksploatowaną kopiarką. W standardzie jest utrzymanie wysokiej jakości wydruków, reakcja serwisu w ciągu kilku godzin, brak długich przestojów urządzenia, a także przewidywalne koszty, płacisz za jedynie za wykonane wydruki, a cokolwiek będzie się działo odbiegającego od normy z maszyną będzie przez nas naprawiane. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu z naszym oddziałem w Poznaniu.

Produkty w promocji

Canon
iR ADV DX C257
Canon iR ADV DX C257


80 zł/za 60 m-c
* Kwota netto
Canon
iRA DX C3725
Canon iRA DX C3725


169 zł/za 60 m-c
* Kwota netto
Konica Minolta
bizhub C250i
Konica Minolta bizhub C250i


199 zł/za 60 m-c
* Kwota netto
DKS Sp. z o.o. Oddział Poznań

ul. Chlebowa 4/8, 61-003 Poznań

Telefon
61 842 58 84
E-mail
info.poznan@dks.pl

Kontakt z działem handlowym:
Telefon
882 340 466
Telefon
61 842 58 84
E-mail
info.poznan@dks.pl

Kontakt z działem serwisu:
Telefon
801 004 104
Telefon
58 350 66 05
E-mail
serwis.poznan@dks.pl

Skontaktuj się z nami

(function(h,o,t,j,a,r){ h.hj=h.hj||function(){(h.hj.q=h.hj.q||[]).push(arguments)}; h._hjSettings={hjid:2359560,hjsv:6}; a=o.getElementsByTagName('head')[0]; r=o.createElement('script');r.async=1; r.src=t+h._hjSettings.hjid+j+h._hjSettings.hjsv; a.appendChild(r); })(window,document,'https://static.hotjar.com/c/hotjar-','.js?sv=');