Poznań

Urządzenia biurowe i poligraficzne w Poznaniu

Niezależnie od tego, jakie urządzenie drukujące użytkujesz, planujesz kupić, wynająć lub naprawić, w DKS otrzymasz profesjonalne wsparcie. Nasza siedziba przy ul. Chlebowej 4/8 to najlepsze miejsce, aby kupić biznesowe urządzenia biurowe. W naszej ofercie dla biur znajdziesz drukarki, kserokopiarki wielofunkcyjne i skanery, a także niszczarki dokumentów.

Zaopatrujemy też drukarnie cyfrowe: dostarczamy, montujemy i uruchamiamy pojedyncze urządzenia poligraficzne[https://www.dks.pl/oferta/rozwiazania-dla-poligrafii] i całe systemy druku produkcyjnego. Dostarczamy też maszyny do introligatorskiej obróbki wydruków: falcerki, finiszery, gilotyny, foliarki.

W gronie naszych Klientów znajdują się agencje reklamowe, biura projektowe, punkty świadczące usługi druku i inne przedsiębiorstwa z branży kreatywnej. Do nich adresujemy bogatą ofertę drukarek i ploterów wielkoformatowych, pracujących w technologii tonerowej lub atramentowej.

Najlepsze marki i profesjonalny serwis kserokopiarek

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem prestiżowych marek: Konica Minolta, Lexmark, HP, Canon, KIP, Contex. Dostarczamy urządzenia nowe, ale prowadzimy też sprzedaż drukarek poleasingowych, używanego sprzętu poligraficznego i wielkoformatowego. Oferujemy także dzierżawę kserokopiarek. Prowadzimy serwis, który wyróżnia się profesjonalizmem i krótkim czasem reakcji na zgłoszenia. Przeprowadzamy przeglądy techniczne, świadczymy usługi montażu oraz rozruchu maszyn i systemów. Realizujemy dostawy dowolnie wybranych materiałów eksploatacyjnych.

Jesteśmy przedsiębiorstwem z długim stażem w branży biurowej i poligraficznej. Chętnie udzielamy porad i konsultujemy plany zakupowe naszych Klientów dotyczące maszyn i urządzeń z naszej oferty. Nasz zespół handlowców obsługuje Klientów z całego województwa poznańskiego. Świadczymy różnorodne usługi w Środzie Wielkopolskiej, Wrześni, Gnieźnie, Obornikach, Wronkach. Jeżeli chcesz nabyć urządzenie drukujące lub szukasz serwisu dla swojej kopiarki, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym oddziałem.

  • Oferta
  • Dzierżawa
  • Kserokopiarki
  • Serwis urządzeń

Oferta

Jesteśmy doświadczonymi specjalistami w dziedzinie urządzeń przeznaczonych do kopiowania, skanowania i drukowania. Poznański oddział DKS Sp. z o.o. to autoryzowany dystrybutor urządzeń Konica Minolta, Lexmark, HP, Canon, KIP, Triupmh-Adler i CONTEX. Oprócz sprzedaży oferujemy także wynajem i dzierżawę kserokopiarek. Do Państwa usług dostępny jest również serwis z gwarancją szybkiego czasu reakcji, gdzie dokonujemy napraw, a także dostarczamy materiałów eksploatacyjnych, przeprowadzamy przeglądy techniczne sprzętów i świadczymy usługi montażu oraz instalacji. Nasz zespół handlowców obsługuje klientów z całego województwa wielkopolskiego. Mamy podpisane umowy z podmiotami z takich miast jak Środa Wielkopolska, Września, Gniezno, Oborniki, Wronki.

Promocyjne plany dzierżawy urządzeń wielofunkcyjnych

DKS Sp. z o.o. Oddział Poznań

ul. Chlebowa 4/8, 61-003 Poznań

Telefon: 61 842 58 84

E-mail: info.poznan@dks.pl

Kontakt z działem handlowym:

Telefon: 882 340 466Telefon: 61 842 58 84

E-mail: info.poznan@dks.pl

Kontakt z działem serwisu:

Telefon: 801 004 104
Telefon: 58 350 66 05

E-mail: serwis.poznan@dks.pl

Skontaktuj się z nami

korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA
PrywatnośćWarunki
Inteligentny Rozwój
kontakt
Centrala: 58 309 03 07
E-mail: kontakt@dks.pl
działy
Księgowości
tel. 662 997 644

Obsługi Klienta
tel. 58 350 66 05
Płatności
tel. 795 522 472

Eksportu
tel. +48 606 110 344
tel. +48 795 522 402