DKS

Rzeszów

Kserokopiarki i urządzenia poligraficzne Rzeszów

Rozbudowana sieć oddziałów naszej firmy pozwala nam szybko reagować i budować stabilne relacje z Klientami. Oddział w Rzeszowie obsługuje interesantów z województwa podkarpackiego, zapewniając bezzwłoczną odpowiedź serwisu kserokopiarek na zgłoszenia. Zapewniamy fachowe i kompleksowe usługi, dostosowane w pełni indywidualnie do Państwa potrzeb – dysponujemy podzespołami i częściami wysokiej klasy, a nasi pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje, aby zrealizować najbardziej skomplikowane zlecenie. Jednocześnie w filii można nabyć w atrakcyjnej cenie urządzenia poligraficzne. Oferta obejmuje także opcję wynajmu bądź dzierżawy kserokopiarki. Nasz zespół handlowców obsługuje klientów z całego województwa podkarpackiego. Mamy podpisane umowy z podmiotami z takich miast jak Krosno, Mielec, Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Przemyśl. Zachęcamy do sprawdzenia osobiście oferty rzeszowskiego oddziału i wizyty – chętnie dopasujemy rozwiązanie do Państwa potrzeb.

Kserokopiarki

Jeżeli szukasz sprawdzonych rozwiązań, które przyśpieszą i ułatwią szereg prac wykonywanych w biurach , to bardzo dobrze trafiłeś. Możemy zaproponować urządzenia drukujące dające wydruk czarno-biały jak i w kolorze, pozwalające na pracę w różnych formatach, czy różnych konfiguracjach. Oferujemy maszyny nowe, a także używane, poleasingowe. U nas znajdziesz urządzenia takie jak: drukarka, kserokopiarka A3 i A4, ale również plotery, skanery, urządzenia produkcyjne oraz wielkoformatowe. Zastanawiasz się, które urządzenie będzie najlepiej pasowało w Twoim biurze, jakie opcje powinno posiadać i jaką wielkość? Napisz, zadzwoń lub odwiedź nas w oddziale w Rzeszowie, a my przedstawimy najlepszą ofertę.

Serwis urządzeń

Dzięki sprawnie działające logistyce oraz koordynatorom nasz dział serwisu jest w stanie zjawić się do każdego wezwania najszybciej jak to możliwe. Kolejnym atutem, jest fakt, iż posiadamy 12 oddziałów w największych miastach Polski, a tym samym 12 magazynów, gdzie przechowywane są części zamienne do urządzeń, a także materiały eksploatacyjne, a to wszystko po to, aby jak najbardziej skrócić czas naprawy urządzenia. Dzięki temu, że jesteśmy autoryzowanym Dystrybutorem m.in.: Konica Minolta, Canon, Hp, Lexmark, nasi Serwisanci przechodzą regularne szkolenia, czerpiąc wiedzę od Specjalistów w swojej dziedzinie. Nie trać więcej czasu na dzwonienie i szukanie na cito serwisu, sprawdź nas i zapisz nasz numer na stałe. Zajmij się tym co robisz najlepiej, a my zajmiemy się Twoimi urządzeniami.

Oferta

Od drukarek, przez kserokopiarki A4 i A3, po maszyny produkcyjne, aż do wielkiego formatu- tak szeroka jest nasza oferta. Do wyboru mamy urządzenia światowej klasy producentów m.in.: Canon, Konica Minolta, Hp, Lexmark, Kip, es-te, Oki. Powiedź nam czego oczekujesz, a my przedstawimy najbardziej optymalne rozwiązania, tak, aby zminimalizować koszty i przyspieszyć wykonywanie czynności biurowych. W ofercie posiadamy maszyny nowe jak i poleasingowe. Nasi Handlowcy i serwisanci odbywają regularne szkolenia u naszych Partnerów, aby na bieżąco pogłębiać swoją wiedzę, by dobierać jak najlepsze urządzenia, które przyczynia się do rozwoju Twojego biznesu.

Dzierżawa

Drukowanie, kopiowanie, skanowanie, są to czynności, które na co dzień są wykonywane niemal wszędzie. Wiele wydruków jest zlecanych i drukowanych poza naszą firmą. Jeżeli jednak policzymy ile kosztuje nas drukowanie na zewnątrz, chociażby zlecenie wydruku instrukcji, to szybko dojdziemy do wniosku, że lepiej byłoby to robić u siebie. Co nas powstrzymuje? Zapewne wydanie jednorazowo dużej kwoty na urządzenie wielofunkcyjne. Dlatego wychodzimy z propozycją wynajmu maszyn, od drukarek, kserokopiarek, po duże maszyny wielkoformatowe. Dzięki tej opcji nie musisz nabywać urządzenia na stałe, nie musisz przejmować się nieprzewidzianymi kosztami, które mogą się pojawić przy awarii urządzenia, ponieważ płacisz jedynie za wykonane wydruki i uzupełniasz papier, a my zajmujemy się resztą. Zapraszamy do kontaktu.

Produkty w promocji

Canon
iR ADV DX C257
Canon iR ADV DX C257


80 zł/za 60 m-c
* Kwota netto
Canon
iRA DX C3725
Canon iRA DX C3725


169 zł/za 60 m-c
* Kwota netto
Konica Minolta
bizhub C250i
Konica Minolta bizhub C250i


199 zł/za 60 m-c
* Kwota netto
DKS Sp. z o.o. Oddział Rzeszów

ul. Staromiejska 69, 35-231 Rzeszów

Telefon
17 741 24 00
E-mail
info.rzeszow@dks.pl

Kontakt z działem handlowym:
Telefon
17 741 24 00
E-mail
info.rzeszow@dks.pl

Kontakt z działem serwisu:
Telefon
801 004 104
Telefon
58 350 66 05
E-mail
serwis.rzeszow@dks.pl

Skontaktuj się z nami

(function(h,o,t,j,a,r){ h.hj=h.hj||function(){(h.hj.q=h.hj.q||[]).push(arguments)}; h._hjSettings={hjid:2359560,hjsv:6}; a=o.getElementsByTagName('head')[0]; r=o.createElement('script');r.async=1; r.src=t+h._hjSettings.hjid+j+h._hjSettings.hjsv; a.appendChild(r); })(window,document,'https://static.hotjar.com/c/hotjar-','.js?sv=');