Szczecin

Kserokopiarki premium i urządzenia biurowe w Szczecinie

Nasz oddział przy ul. Tama Pomorzańska 14E oferuje największy wybór kserokopiarek. Zajmujemy się sprzedażą, serwisem i wynajmem nowych i używanych kserokopiarek, drukarek, ploterów, skanerów, urządzeń wielofunkcyjnych. Sprzedajemy też materiały eksploatacyjne. Dostarczamy nowe i używane kserokopiarki wielofunkcyjne o potwierdzonym w trakcie szczegółowego przeglądu stanie technicznym. Niezależnie od tego, czy wybierzesz maszynę nową czy poleasingową, możesz zdecydować się na zakup lub dzierżawę.

Wybierając dowolne urządzenia biurowe w DKS, masz zapewniony serwis. Gwarantujemy szybką reakcję na zgłoszenie i krótkie terminy wykonania napraw. Nasz zespół handlowców obsługuje zgłoszenia z całego województwa zachodniopomorskiego. Realizujemy usługi na rzecz Klientów z Koszalina, Kołobrzegu, Kostrzyna nad Odrą, Gorzowa, Stargardu.

Plotery wielkoformatowe i drukarki produkcyjne

Od trzech dekad dostarczamy profesjonalne urządzenia kopiujące, drukujące i skanujące. Oprócz maszyn biurowych oferujemy także drukarki produkcyjne i plotery do szerokiego formatu oraz sprzęt poligraficzny dla drukarń, zakładów usługowych i agencji kreatywnych. Dzięki współpracy ze światowymi liderami w produkcji urządzeń drukujących, w tym z markami Canon, Konica Minolta, HP, Lexmark, Contex czy OKI, stwarzamy możliwość wyboru floty drukującej, która będzie optymalnie dopasowana do Twoich potrzeb.

Możesz zgłosić się z pytaniem dotyczącym każdego produktu znajdującego się w naszej ofercie. Serwisujemy wszystkie sprzedawane drukarki i kserokopiarki. Przyjmujemy też zgłoszenia dotyczące dowolnej cyfrowej maszyny drukującej.

  • Oferta
  • Dzierżawa
  • Kserokopiarki
  • Serwis urządzeń

Oferta

Zajmujemy się sprzedażą, serwisem i wynajmem nowych, używanych, poleasingowych: kserokopiarek, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, ploterów, skanerów, systemów wielofunkcyjnych. Sprzedajemy materiały eksploatacyjne. Oferujemy również oprogramowanie do zarządzania środowiskiem wydruku. Dzięki współpracy ze światowymi liderami w branży druku: Canon, Konica Minolta, Hp, Lexmark, Contex, Oki dajemy możliwość wyboru urządzenia, które będzie dopasowane optymalnie do wszystkich potrzeb. Cenimy sobie dobrą współpracę, najważniejsza jest satysfakcja klienta. Potrzebujesz urządzenia drukującego, ale nie wiesz od czego zacząć? Skontaktuj się z nami, chętnie pokażemy Ci czego można się spodziewać, jak wyglądają nasze usługi i ile możesz zaoszczędzić dzięki naszym sprawdzonym wdrożeniom.

Promocyjne plany dzierżawy urządzeń wielofunkcyjnych

DKS Sp. z o.o. Oddział Szczecin

ul. Tama Pomorzańska 14E, 70-030 Szczecin

Telefon: 91 887 60 33

E-mail: info.szczecin@dks.pl

Kontakt z działem handlowym:

Telefon: 91 887 60 33

E-mail: info.szczecin@dks.pl

Kontakt z działem serwisu:

Telefon: 801 004 104
Telefon: 58 350 66 05

E-mail: serwis.szczecin@dks.pl

Skontaktuj się z nami

korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA
PrywatnośćWarunki
Inteligentny Rozwój
kontakt
Centrala: 58 309 03 07
E-mail: kontakt@dks.pl
działy
Księgowości
tel. 662 997 644

Obsługi Klienta
tel. 58 350 66 05
Płatności
tel. 795 522 472

Eksportu
tel. +48 606 110 344
tel. +48 795 522 402