DKS

Szczecin

Kserokopiarki i urządzenia poligraficzne Szczecin

Zajmujemy się od wielu lat budowaniem oferty profesjonalnych urządzeń ksero-kopiujących, drukujących i skanujących. Do naszego oddziału w Szczecinie można także zgłaszać się w związku z awarią bądź usterką sprzętu. Prowadzimy serwis kopiarek oraz innych urządzeń poligraficznych. Zapewniamy fachowe doradztwo przy doborze sprzętu. Nasz zespół handlowców obsługuje klientów z całego województwa zachodniopomorskiego. Mamy podpisane umowy z podmiotami z takich miast jak Koszalin, Kołobrzeg, Kostrzyn nad Odrą, Gorzów, Stargard. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty!

Kserokopiarki

Posiadamy autoryzację takich marek jak: Canon, Konica Minolta, HP, Lexmark, Contex, KIP. W naszej ofercie znajdują się kserokopiarki, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, niszczarki, plotery, skanery, drukarki wielkoformatowe. Sprzedajemy materiały eksploatacyjne m.in.: tonery, tusze, developery, bębny, części zamienne. Proponujemy również oprogramowanie, aby w pełni zarządzać wydrukiem, minimalizować koszty i zapewnić bezpieczeństwo. Maszyny są nowe, używane, poleasingowe, monochromatyczne lub drukujące w kolorze. W celu uzyskania najlepszej oferty zapraszamy do kontaktu z naszym oddziałem w Szczecinie.

Serwis urządzeń

Świadczymy profesjonalny serwis kserokopiarek, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych do drukowania, kopiowania i skanowania. Jesteśmy autoryzowanym partnerem m.in.: Canon, Konica Minolta, HP, Lexmark, dzięki czemu nasi inżynierowie serwisu odbywają regularne szkolenia, co owocuje tym, iż są oni specjalistami w dziedzinie naprawy sprzętu drukującego. Gwarantujemy wieloletnie bezpieczeństwo pracy urządzeń za czym idzie wysoka jakość wydruków, a to wszystko zyskujesz płacąc jedynie za wykonane wydruki i kopie. Oczekujesz szybkiej i bezproblemowej naprawy swojego urządzenia? Jesteśmy do Twojej dyspozycji, wystarczy się z nami skontaktować, a my zadbamy o resztę.

Oferta

Zajmujemy się sprzedażą, serwisem i wynajmem nowych, używanych, poleasingowych: kserokopiarek, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, ploterów, skanerów, systemów wielofunkcyjnych. Sprzedajemy materiały eksploatacyjne. Oferujemy również oprogramowanie do zarządzania środowiskiem wydruku. Dzięki współpracy ze światowymi liderami w branży druku: Canon, Konica Minolta, Hp, Lexmark, Contex, Oki dajemy możliwość wyboru urządzenia, które będzie dopasowane optymalnie do wszystkich potrzeb. Cenimy sobie dobrą współpracę, najważniejsza jest satysfakcja klienta. Potrzebujesz urządzenia drukującego, ale nie wiesz od czego zacząć? Skontaktuj się z nami, chętnie pokażemy Ci czego można się spodziewać, jak wyglądają nasze usługi i ile możesz zaoszczędzić dzięki naszym sprawdzonym wdrożeniom.

Dzierżawa

Dzierżawa (wynajem) jest coraz chętniej wybieraną formą korzystania z urządzeń do druku, ponieważ niesie ona wiele korzyści względem tradycyjnego zakupu. Po pierwsze płacisz tylko za wykonanie kopie lub wydruki. Po drugie nie trzeba inwestować jakichkolwiek środków. Po trzecie nie musisz martwic się o nieprzewidziane wydatki powiązane z zakupem tonerów, czy bębnów, ponieważ dostajesz kompletną maszynę. I po czwarte w razie jakiejkolwiek usterki gwarantujemy szybką reakcję serwisu, za którą nic nie płacisz. Po instalacji urządzenia przeszkolimy również wybrane osoby i w razie potrzeby pozostajemy do dyspozycji. Jeżeli chcesz poznać szczegóły, zapraszamy do naszego oddziału w Szczecinie, nasi Doradcy Handlowi wszystko jasno przedstawią.

Produkty w promocji

Canon
iR ADV DX C257
Canon iR ADV DX C257


80 zł/za 60 m-c
* Kwota netto
Canon
iRA DX C3725
Canon iRA DX C3725


169 zł/za 60 m-c
* Kwota netto
Konica Minolta
bizhub C250i
Konica Minolta bizhub C250i


199 zł/za 60 m-c
* Kwota netto
DKS Sp. z o.o. Oddział Szczecin

ul. Tama Pomorzańska 14E, 70-030 Szczecin

Telefon
91 887 60 33
E-mail
info.szczecin@dks.pl

Kontakt z działem handlowym:
Telefon
91 887 60 33
E-mail
info.szczecin@dks.pl

Kontakt z działem serwisu:
Telefon
801 004 104
Telefon
58 350 66 05
E-mail
serwis.szczecin@dks.pl

Skontaktuj się z nami

(function(h,o,t,j,a,r){ h.hj=h.hj||function(){(h.hj.q=h.hj.q||[]).push(arguments)}; h._hjSettings={hjid:2359560,hjsv:6}; a=o.getElementsByTagName('head')[0]; r=o.createElement('script');r.async=1; r.src=t+h._hjSettings.hjid+j+h._hjSettings.hjsv; a.appendChild(r); })(window,document,'https://static.hotjar.com/c/hotjar-','.js?sv=');