DKS

Wrocław

Kserokopiarki i urządzenia poligraficzne Wrocław

Stale rozbudowujemy sieć naszych oddziałów, zapewniając Klientom coraz łatwiejszy dostęp do placówek naszej firmy we wszystkich województwach. Interesanci z Dolnośląskiego mogą korzystać z oferty naszego oddziału we Wrocławiu i sprawdzić dostępne w bogatym asortymencie profesjonalne urządzenia dla biura czy działalności poligraficznej. W jej zakresie znajdują się: sprzedaż oraz wynajem kserokopiarek (wynajem) , sprzedaż materiałów eksploatacyjnych, serwis urządzeń kopiujących i drukujących. W naszej placówce otrzymasz również wsparcie doradcze w tematach związanych ze: skanowaniem, kopiowaniem, drukowaniem, a nasi eksperci doradzą, które urządzenie będzie dla Ciebie optymalne i pozwoli z największą efektywnością realizować zlecenia. Nasz zespół handlowców obsługuje klientów z całego województwa dolnośląskiego. Mamy podpisane umowy z podmiotami z takich miast jak Wałbrzych, Legnica, Oleśnica, Oława, Świdnica. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą naszego wrocławskiego oddziału i kontaktu albo wizyty osobiście.

Kserokopiarki

W naszej ofercie znajdują się światowej klasy maszyny do druku, nowe jak i używane, poleasingowe. Dzięki autoryzacji takich marek jak: Canon, Konica Minolta, HP, Lexmark jesteśmy w stanie dobrać najlepsze rozwiązanie dla każdego. Zastanawiasz się nad kupnem kserokopiarki? Zapraszamy do kontaktu. A może lepiej byłoby wynająć? Każda opcja ma swoje zalety. Chętnie porównamy, podpowiemy i pomożemy podjąć właściwą decyzję. Posiadamy również materiały eksploatacyjne takich marek jak: Canon, Konica Minolta, Ricoh, OKI, Toshiba, HP i inne. Jeżeli posiadasz kilka kserokopiarek, lub wiele osób korzysta z urządzeń drukujących, sprawdzonym rozwiązaniem jest zainstalowanie oprogramowania, dzięki któremu będziesz mieć pełną kontrolę nad przepływem wydruków, zliczać aktywność użytkowników, do tego zapewni bezpieczeństwo, a zdecydowanie największym plusem jest zmniejszenie kosztów związanych z drukiem. Jeżeli masz pytania zapraszamy do oddziału we Wrocławiu osobiście lub skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Serwis urządzeń

Każde urządzenie, aby sprawnie działało i służyło nam jak najdłużej, musi mieć co jakiś czas zrobiony przegląd. Części się zużywają, trzeba je wymieniać. Dlatego wygodnie jest zlecić te czynności fachowcom, a samemu wykorzystać ten czas na ważniejsze sprawy. Czas umowy jest bardzo elastyczny, dobierany indywidualnie. Oferujemy serwis dla maszyn, które są Twoją własnością, ale również może to być na zasadzie całościowej usługi, czyli wynajem urządzenia plus serwis. Gwarantujemy szybką reakcję serwisu, wiele części posiadamy w naszych magazynach, dzięki czemu czas naprawy jest możliwie minimalizowany. Każdą usterkę czy awarię można zgłosić na kilka sposobów: poprzez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie www, przez szybki kontakt również na stronie www, przez maila serwis@dks.pl, czy dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta. Dążymy do tego, aby proces zamawiania serwisu, czy części eksploatacyjnych był jak najbardziej uproszczony dla Klienta.

Oferta

Specjalizujemy się w sprzedaży, dzierżawie oraz serwisie urządzeń drukujących do biur, a także do poligrafii. W skład naszego portfolio wchodzą kserokopiarki, drukarki cyfrowe czy skanery wielkoformatowe. Dzięki szerokiemu wachlarzowi asortymentu, oferowane przez nas produkty, rozwiązania jak i usługi mają na celu efektywne zaspokojenie indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Dzierżawa kserokopiarek, którą oferujemy łączy się z wieloma zaletami, dzięki tej usłudze zapewniamy wysokiej jakości druk monochromatyczny oraz kolorowy, cykliczne przeglądy urządzeń, fachowy serwis oraz niskie ceny wykonanych kopii. Fundamentem naszej firmy jest długoletnie doświadczenie, profesjonalizm, szybkość działania i elastyczne podejście do każdego klienta indywidualnie. Zachęcamy do kontaktu z naszym warszawskim oddziałem – zaoferujemy korzystne warunki wynajmu i pomożemy dobrać urządzenie spełniające Twoje wymagania, a w czasie trwania kontraktu będziemy dbali, aby urządzenia każdego dnia sprawnie działały.

Dzierżawa

Potrzebujesz nową kserokopiarkę do biura, ale martwisz się, że będziesz musiał wydać na dzień dobry sporą kwotę… Dzięki opcji wynajmu nie musisz już przeglądać i szukać kserokopiarek w najniższej cenie. Jedyny koszt jaki ponosisz to koszt za wydrukowaną / zeskanowaną kopię. Drukujesz ile chcesz, a my zajmujemy się całą resztą. Po naszej stronie jest wymiana materiałów eksploatacyjnych czy usunięcie usterek. Wystarczy wysłać maila na serwis.wroclaw@dks.pl lub zadzwonić do Biura Obsługi Klienta. Nasz oddział we Wrocławiu obsługuje przedsiębiorstwa, biura zlokalizowane w okolicach Dolnego Śląska. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do kontaktu.

Produkty w promocji

Canon
iR ADV DX C257
Canon iR ADV DX C257


80 zł/za 60 m-c
* Kwota netto
Canon
iRA DX C3725
Canon iRA DX C3725


169 zł/za 60 m-c
* Kwota netto
Konica Minolta
bizhub C250i
Konica Minolta bizhub C250i


199 zł/za 60 m-c
* Kwota netto
DKS Sp. z o.o. Oddział Wrocław

ul. Północna 15-19, 54-105 Wrocław Budynek 2.2, wejście B, piętro 2, pok. nr 213-214

Telefon
71 725 42 54
E-mail
info.wroclaw@dks.pl

Kontakt z działem handlowym:
Telefon
71 725 42 54
E-mail
info.wroclaw@dks.pl

Kontakt z działem serwisu:
Telefon
801 004 104
Telefon
58 350 66 05
E-mail
serwis.wroclaw@dks.pl

Skontaktuj się z nami

(function(h,o,t,j,a,r){ h.hj=h.hj||function(){(h.hj.q=h.hj.q||[]).push(arguments)}; h._hjSettings={hjid:2359560,hjsv:6}; a=o.getElementsByTagName('head')[0]; r=o.createElement('script');r.async=1; r.src=t+h._hjSettings.hjid+j+h._hjSettings.hjsv; a.appendChild(r); })(window,document,'https://static.hotjar.com/c/hotjar-','.js?sv=');