DKS

Wrocław

Oddział Wrocław

Stale rozbudowujemy sieć naszych oddziałów, zapewniając Klientom coraz łatwiejszy dostęp do placówek naszej firmy we wszystkich województwach. Interesanci z Dolnośląskiego mogą korzystać z oferty naszego oddziału we Wrocławiu i sprawdzić dostępne w bogatym asortymencie profesjonalne urządzenia dla biura czy działalności poligraficznej. W jej zakresie znajdują się: sprzedaż oraz wynajem kserokopiarek (wynajem) , sprzedaż materiałów eksploatacyjnych, serwis urządzeń kopiujących i drukujących. W naszej placówce otrzymają Państwo również wsparcie doradcze w tematach związanych ze: skanowaniem, kopiowaniem, drukowaniem, a nasi eksperci doradzą, które urządzenie będzie dla Was optymalne i pozwoli z największą efektywnością realizować zlecenia.
Nasz zespół handlowców obsługuje klientów z całego województwa dolnośląskiego. Mamy podpisane umowy z podmiotami z takich miast jak Wałbrzych, Legnica, Oleśnica, Oława, Świdnica.
Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą naszego wrocławskiego oddziału i kontaktu albo wizyty osobiście. Poniżej znajdują się wszelkie dane.

 

Dzierżawa dla firm

Dla przedsiębiorstw i biur zlokalizowanych w okolicach Dolnego Śląska polecamy skorzystać z wyjątkowej możliwości, jaką jest dzierżawa kserokopiarek. Oferujemy nowoczesne urządzenia jedynie od renomowanych producentów, takich jak m.in. Canon, Konica Minolta, HP czy Lexmark. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i odwiedzenia naszego oddziału mieszczącego się we Wrocławiu.

DKS Sp. z o.o. Oddział Wrocław

ul. Północna 15-19, 54-105 Wrocław Budynek 2.2, wejście B, piętro 2, pok. nr 213-214

Telefon
71 725 42 54
Fax
58 350 91 41
E-mail
info.wroclaw@dks.pl

Kontakt z działem handlowym:
Telefon
71 725 42 54
Fax
58 350 91 41
E-mail
info.wroclaw@dks.pl

Kontakt z działem serwisu:
Telefon
801 004 104
Telefon
58 350 66 05
E-mail
serwis.wroclaw@dks.pl

Skontaktuj się z namiNASZE PRODUKTY

Kserokopiarki nowe i poleasingoweOprogramowanie: